Patagonija un Iguasu - Argentīna un Brazīlija

4.3

Ceļotāju Vērtējums
4 atsauksmes

Maza Grupa

Argentīna un Brazīlija - pēc platības lielākās Dienvidamerikas valstis, kuru teritorijas stiepjas no Ekvatora līdz pat pasaules uz dienvidiem vistālākajai apdzīvotajai pilsētai Argentīnas dienvidos. Šīs zemes apvieno vienus no skaistākajiem pasaules dabas veidojumiem, kurus bieži redzam televīzijā – Patagonijas ledājus un vareno Iguasu ūdenskritumu. Apskatīsim arī slaveno Riodežaneiro Kristus Pestītāja statuju, kā arī eiropeisko Buenosairesu un Brazīlijas megapoli San Paulu, neizpaliks arī argentīniešu rančo apmeklējums. Šis ceļojums apvieno Argentīnas un Brazīlijas galvenās un iespaidīgākās apskates vietas, kā arī piedāvā atpūtu Riodežaneiro pludmalē.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
22.10.2019 06.11.2019 16 Vietu nav 4450 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītāja Maija Zebņicka

Ceļojuma programma

BuenosairesaEl Calafate  Ušvaja Iguasu ūdenskritums Argentīnas un Brazīlijas pusēs – Riodežaneiro

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Argentīna un Brazīlija ir lielas valstis un kopumā visā braucienā plānoti 9 lidojumi;
 • Ceļojums balstās uz dabu – kalniem, ledājiem un ūdenskritumu;
 • Valsts dienvidos Patagonijā un Ugunszemē - Ušvajā gaisa temperatūra paredzama ap + 14C;
 • Ceļojuma lielākā daļa tiek pavadīta Argentīnā.

1. DIENA, OTRDIENA, 22.10. RĪGA – FRANKFURTE BUENOSAIRESA

Pulcēšanās Rīgas lidostā plkst. 12:00. Plkst. 13:50 lidojums Rīga – Frankfurte. Vēlāk 21:55 lidojums Frankfurte – Buenosairesa, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, TREŠDIENA, 23.10. BUENOSAIRESA

No rīta ielidošana Argentīnā. Buenosairesu dēvē par Latīņamerikas Parīzi, tulkojumā buenos aires nozīmē labs gaiss. Pilsēta sevī apvieno Eiropas un Latīņamerikas garu. Dosimies pilsētas iepazīšanā un apmeklēsim Bokas rajonu, ko vēl mēdz dēvēt par Buenosairesas Monmartru. Rajons izceļas ar koši krāsotām mājām, tā senā vēsture un mūsdienas asociējas ar Argentīnai tik nozīmīgo futbolu un kaislīgo tango deju. Arī San Telmo rajonam piemīt īpaša aura. Pēcpusdienā atpūta pēc lidojuma un vakarā viena no Argentīnas vizītkartēm - Tango šova apmeklējums, kas atklāj Argentīnas kaislīgo deju un tās ritmus. Nakts viesnīcā Buenosairesā.

3. DIENA, CETURTDIENA, 24.10. BUENOSAIRESA

Pēc brokastīm tipisku gaučo. Gaučo raksturo Argentīnas lauku saimniecību dzīvi. Vietējie saimnieki mūs sagaidīs un pacienās ar empanadām, sulu un vīnu, kas ir tradicionālas argentīniešu uzkodas. Būs iespēja redzēt koloniālā laika pajūgus. Pusdienās kopā ar rančo cilvēkiem, baudīsim ēdienus un folkloras šovu ar dejām. Atgriežamies galvaspilsētā, nakts viesnīcā  Buenosairesā.

4. DIENA, PIEKTDIENA, 25.10. BUENOSAIRESAEL CALAFATE

No rīta lidojums uz El Calafati, pilsētu Patagonijas reģionāvalsts dienvidu daļā.To ieskauj sniegotu kalnu virsotnes un nosaukums radies no Patagonijas krūma. Pilsēta atrodas tuvu pasaules slavenajam Perito Moreno ledājam. Brīvs laiks pilsētā. Nakts viesnīcā El Calafatē.

5. DIENA, SESTDIENA, 26.10. EL CALAFATE

Pēc brokastīm brauksim aptuveni 80 km pa ceļu, vērojot Patagonijas ainavas ar Argentīnas ezeru un Apaļo līci. Argentīnas ezera krastos atrodas Perito Moreno ledājs - iespaidīga ledus upe 30 kilometru garumāun 5 kilometru platumā tā lejasdaļā. Tas paceļas 30–60 m augstumā virs ezera līmeņa un 250 – 350 m dziļumā zem ūdens. Ledājs ir pazīstams ar dārdoņu, kas veidojas ledum lūstot. Tas ir iekļauts UNESCO aizsargājamā sarakstā un tiek dēvēts par vienu no Dienvidamerikas varenākajiem dabas brīnumiem. Nakts viesnīcā El Calafatē.

6. DIENA, SVĒTDIENA, 27.10. EL CALAFATE

Šodien turpināsim iepazīt Patagoniju. Dosimies braucienā ar kuģi uz Upsalas ledāju, vērojot neskartos Patagonijas dabas skatus. Turpinājumā sēdīsimies džipos un izbrauksim pa Andu kalnu ceļiem, vērojot kalnu ainavas. Dosimies nelielā pastaigā pa tuvējo apkārtni un vakarā atgriezīsimies El Calafate pilsētā. Nakts viesnīcā El Calafatē.

7. DIENA, PIRMDIENA, 28.10.EL CALAFATE – UŠVAJA

No rīta brauciens uz lidostu. Mums priekšā lidojums uz pasaules vistālāk uz dienvidiem esošo pilsētuUšvaju. Ierašanās dienas sākumā. Pilsēta atrodas salu arhipelāgā Argentīnas pašos dienvidos - Ugunszemē. Šis ir viens no iecienītākajiem punktiem ekspedīcijām uz Horna ragu un Antarktīdu, kas atrodas nepilnu 1000 km attālumā. Sēdīsimies kuģī un brauksim gar salām un apkārtējiem kalniem līdz jūras kraukļu, Magelāna pingvīnu un Dienvidamerikas kaiju apdzīvotajiem krastiem. Arī šejienes putni – albatrosi un vētrasputni dzīvo dabiskos apstākļos. Lieliska putnu vērošanas vieta tos netraucējot. Nakts viesnīcā Ušvajā.

8. DIENA, OTRDIENA, 29.10. UŠVAJA

Pēc brokastīm baudīsim dienu pie dabas. Apmeklēsim Ugunszemes nacionālo parku. Teritorija glabā šī skarbā apvidus dabas vērtības. Vislabāk tās iepazīsim dodoties pastaigā pa to, šķērsojot mežu, kāpjot kanoe laivās (piemērots visiem vecumiem un nav nepieciešama iepriekšēja pieredze) līdz sasniegsim Lapataia līci. Dienas laikā iegūsim zināšanas par šejienes dabu, kā arī baudīsim kopīgas pusdienas. Nakts viesnīcā Ušvajā.

9. DIENA, TREŠDIENA, 30.10. UŠVAJA – PUERTO IGUAZU

Pēc vairākām dienām Argentīnas pašos dienvidos, ceļosim uz ziemeļiem, kur valda karsts klimats. Lidojums uz Puerto Iguazu, tā atrodas pie triju valstu robežas– Brazīlijas, Paragvajas un Argentīnas. Lielisks sākumpunkts viena no skaistākajiem ūdenskritumiem pasaulē – Iguasu ūdenskrituma apskatei. Nakts viesnīcā Puerto Iguazu.

10. DIENA, CETURTDIENA, 31.10. PUERTO IGUAZU ARGENTĪNAS PUSĒ

Šo dienu pavadīsim pie Iguasu ūdenskrituma Argentīnas pusē. Viens no pasaules iespaidīgākajiem dabas brīnumiem. Dosimies pastaigā pa trim galvenajām takām: augšējo, zemāko un “Velna Rīkles” taku. Dosimies pa augšējo taku un apskatīsim Divu Māsu, Bosetti, Ādama un Ievas, Bernabe Mendez, Mbiguá un San Martín ūdenskritumus no augšas. Pa zemāko taku dosimies aptuveni pusotras stundas garā pārgājienā, no šīs takas mēs redzēsim ūdenskritumus no to vidusdaļas. Tālāk dosimies pa “Velna Rīkles” taku līdz Iguazu upei. Nakts viesnīcā Puerto Iguazu. Izvēlei: Izbrauciens ar ātrlaivu gar ūdenskritumu (no 53 EUR).

11. DIENA, PIEKTDIENA, 01.11. FOZ DO IGUBRAZĪLIJAS PUSĒRIODEŽANEIRO

Šodien apskatīsim ūdenskritumu no Brazīlijas puses. Vērosim ūdenskrituma iespaidīgās ūdens masas, kas gāžas pat no 72 m augstuma. Sāksim ekskursiju no Brazīlijas Nacionālā parka, no kura paveras skati uz ūdenskritumu, kas sastāv no 270 kaskādēm. Dosimies aptuveni 1 km garā pārgājienā līdz “Velna Rīkles” kanjonam. Pēc ūdenskrituma apskates brauciens uz lidostu un lidojums uz Brazīlijas pilsētu Riodežaneiro. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.

12. DIENA, SESTD 02.11. RIODEŽANEIRO

No rīta iepazīsim Brazīlijas slavenāko pilsētu, 2016. gada olimpisko spēļu mājvietu – Riodežaneiro. Pilsētu mēdz dēvēt par Brazīlijas tūrisma centru, kas izceļas ar savām pludmalēm, sambas dejām un ikgadējo karnevālu. Ekskursijas laikā uzbrauksim Cukura kalnā, no kura paveras skaisti skati uz līci un apkārtējo pilsētu. Pēcpusdiena veltīta atpūtai. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.

13. DIENA, 03.11. RIODEŽANEIRO

Pilnas dienas Riodežaneiro pilsētas apskate. Dosimies Korvokado kalnā, kur atrodas Kristus Pestītāja statuja. Pavadīsim laiku pie statujas un vērojot apkārtējās pilsētas ainavas. Apmeklēsim pilsētas centrālās un ievērojamās vietas. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.

14. DIENA, PIRMDIENA, 04.11. RIODEŽANEIRO

Diena veltīta atpūtai. Iespējams apmeklēt Copacabana pludmali vai atpūsties pie viesnīcas. Iespējama kāda papildus aktivitāte pēc vēlēšanās. Nakts viesnīcā Riodežaneiro.

15. DIENA, OTRDIENA, 05.11. RIODEŽANEIRO – FRANKFURTE

Rīta un pusdienas laiks pilsētā, ap 17:00 brauciens uz lidostu, 20:40 lidojums Riodežaneiro – Frankfurte, nakts lidmašīnā.

16. DIENA, TREŠDIENA, 06.11. FRANKFURTE – RĪGA

No rīta ap 11:00 ierašanās Frankfurtē, vakarā 21:25 lidojums uz Rīgu, ap 00:30 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Buenosairesa/ Riodežaneiro– Rīga;
 • iekšējie lidojumi Buenosairesa – El Calafate/El Calafate - Ušvaja / Ušvaja – Iguasu/ Iguasu – Riodežaneiro;
 • naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā istabā;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • 12 brokastis un 2 pusdienas;
 • aprakstā minētās ekskursijas, ieejas maksas parkos un apskates objektos;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru 692 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 13.08.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 10.09.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (02.09.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas pirms ceļojuma (03.09. – 16.09.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma (16.09.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:

 • pase, kas derīga 6 mēnešu pēc atgriešanās.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

 

Izbraukšana Piezīmes
22.10.2019 Grupas vadītāja Maija Zebņicka

Patagonija un Iguasu - Argentīna un Brazīlija

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.