Japānas ikdienas līkloči

4.3

Ceļotāju Vērtējums
3 atsauksmes

Maza Grupa

Japāna ir zināma visā pasaulē, tās vēsture un savdabīgā kultūra saista lielu daļu pasaules. Tēja, zivju ēdieni, sakē dzēriens, sumo cīņas, geišas, samuraji, ilgdzīvotība un ļoti augstie standarti un tehnoloģijas, šīs ir daļa no lietām kas mums asociējas ar šo tālo zemi. Kā vienu no Japānas faktiem mēs zinām tās dārdzību, tāpēc šajā ceļojumā izmantosim sabiedrisko transportu – vilcienus, metro un autobusus, lai iepazītu šo zemi vēl tuvāk un iegūtu zemākas kopējās izmaksas. Transports Japānā ir ļoti labi organizēts un kursē pēc stingriem grafikiem, kas ļauj šo ceļojumu ērtāk saplānot.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
12.05.2020 26.05.2020 15 Vietu nav 2900 € Programma

Ceļojuma programma

Tokija – Fudzi kalns – Takajama – Širakavago  Kanazava – Kioto  Nara – Osaka

Grupā paredzēti 10 ceļotāji

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojuma laikā pārvietosimies ar sabiedrisko transportu – vilcieniem, autobusiem un metro, tādā veidā iepazīstot šo zemi vēl tuvāk;
 • Visas mantas nesīsim paši, tāpēc ieteicama ērta mugursoma;
 • Brokastis iekļautas, bet pusdienas un vakariņas grupas vadītāja pavadībā, pēc izvēles, baudīsim vietējās ēstuvēs;
 • Tokijā un Osakā brīžiem jāsaskarās ar lielām cilvēku masām;
 • Japānā jāievēro tās noteikumi, daudzviet jāuzvedās klusi un mierīgi.

1. DIENA, OTRDIENA, 12.05. RĪGA – STAMBULA – TOKIJA

17:30 tikšanās Rīgas lidostā. 19:25 lidojums Rīga – Stambula, aptuveni 3 stundas Stambulā un lidojums Stambula – Tokija.

2. DIENA, TREŠDIENA, 13.05. TOKIJA

Vakarpusē ap 19:10 ierašanās Tokijas Narita lidostā. Brauciens uz pasaules vienu no nozīmīgākajām un lielākajām pilsētām – Tokiju. Nakts viesnīcā Tokijā.

3. DIENA, CETURTDIENA, 14.05. TOKIJA

Dienas pirmajā pusē dosimies uz Hama Rikyu dārzu/parku, kas izvietojies Tokijā pie Sumida upes un to ieskauj pilsētas modernās augstceltnes. Šī ir viena no Tokijas vizītkartēm. Dienas laikā apmeklēsim glīti iekoptos dārzus, kas grezno Imperatora pils kompleksa apkārtni. Pastaigāsim pa Imperatora pils apkārtni. Nakts viesnīcā Tokijā.

4. DIENA, PIEKTDIENA, 15.05. TOKIJA

Pēc brokastīm turpināsim Tokijas apskati (ar kājām un izmantojot sabiedrisko transportu) – pabūsim zivju tirgū, kur katru dienu tiek pārdoti ap 2000 tonnu jūras velšu. Tirgus sniegs ieskatu neatņemamā japāņu dzīves sastāvdaļā. Pēc pusdienām pabūsim Shibuya krustojumā, kas tiek saukts par aktīvāko gājēju šķērsoto ielas daļu pasaulē, arī šī vieta raksturo Tokijas lielumu un ātrumu. Akihabara izklaižu rajons raksturo Japānas kultūru. Apmeklēsim karsto avotu atpūtas parku jeb onsenu, šeit pēc izvēles ir iespēja izmēģināt kādu no karsto avotu vannām. Piebilde: ja ir tetovējums, avotos ieeja ir ierobežota.  Nakts viesnīcā Tokijā.

5. DIENA, SESTDIENA, 16.05. TOKIJA – FUDZI KALNS  TOKIJA

Šo dienu veltīsim Fudzi kalnam (3776 m) un tā apkārtnei, kas ir viens no Japānas simboliem. Dosimies dienas ekskursijā ar autobusu, vērosim Fudzi kalna apkārtni un uzzināsim par šo Japānas simbolu. Vēlā pēcpusdienā atgriezīsimies Tokijā. Nakts viesnīcā Tokijā.

6. DIENA, SVĒTDIENA, 17.05. TOKIJA  TAKAJAMA

Šodien sēdīsimies Japānas ātrvilcienā un ceļosim uz valsts rietumu daļu – Takajamas pilsētu un tās labi saglabāto vecpilsētu. Pa ceļam vērosim Japānas lauku teritorijas un vēlā pēcpusdienā ieradīsimies pilsētā pie kalniem. Nakts viesnīcā Takajamā.

7. DIENA, PIRMDIENA, 18.05. TAKAJAMA

Takajama atrodas pie kalniem, japāņi šo vietu iemīļojuši pastaigām. Mēs pastaigāsimies pa tuvējā apkārtnē izveidotajām takām. Baudīsim Japānas dabu, kas nemaz tik viegli nav atrodama attīstītajā un apdzīvotajā Japānā. Nakts viesnīcā Takajamā.

8. DIENA, OTRDIENA, 19.05. TAKAJAMA – ŠIRAKAVAGO – KANAZAVA

Šodien ceļosim ar autobusu uz kultūrvēsturiski un ainaviski nozīmīgo Shirakawa-go reģionu, kur apskatīsim lielāko no vēsturiskajiem ciematiem - Ogimachi. Šajā UNESCO iekļautajā brīvdabas muzejā apkopotas japāņu sadzīves liecības un unikālas lauku mājas - fermas gassho-zukuri ar īpatnējiem stāviem un niedrēm klātiem jumtiem. Pēc ciemata apmeklējuma turpināsim ceļu uz Kanazavu. Nakts viesnīcā Kanazavā.

9. DIENA, TREŠDIENA, 20.05. KANAZAVA  KIOTO

Turpināsim mūsu ceļu pa Uzlecošās Saules zemi un dosimies uz Japānas vienu no slavenākajām vietām – Kioto.Dēvēta par tūkstoš tempļu pilsētu tā ir Japānas kultūras centrs, apbrīnojami ir 1600 budistu tempļi, 400 sintoistu tempļi, pilis, muzeji un dārzi. Kioto apskates laikā apmeklēsim ievērojamākos tempļus. Nakts viesnīcā Kioto.

 10. DIENA, CETURTDIENA, 21.05. KIOTO

Turpināsim iepazīt Japānas seno galvaspilsētu Kioto, apmeklējot tās tempļus un pabūsim savdabīgā vietā, kur vienuviet aug liels skaits bambusu veidojot savdabīgu bambusu mežu. Baudīsim vienu no Japānas senākajām pilsētām. Nakts viesnīcā Kioto.

11. DIENA, PIEKTDIENA, 22.05. KIOTO  NARA

No rīta turpināsim mūsu ceļu uz Naru kas bijusi Japānas pirmā galvaspilsēta. Redzēsim Todaiji templilielāko koka konstrukciju celtni pasaulē. Apskatīsim arī Naras parku, kurā ganās par dievu vēstnešiem uz zemes dēvētie aptuveni 1200 brieži. Šeit ir iespēja iegādāties čipsus un ar tiem pabarot briežus. Nakts viesnīcā Narā.

12. DIENA, SESTDIENA, 23.05. NARA  OSAKA  

No rīta turpināsim iepazīt Naru un pēcpusdienā brauciens no Naras uz Japānas otru lielāko pilsētu Osaku. Pēcpusdiena modernajā lielpilsētā. Nakts viesnīcā Osakā.

13. DIENA, SVĒTDIENA, 24.05. OSAKA

Šodien iepazīsim Osaku, sāksim ar pilsētas simbolu - Osakas pili, kas ieņēma ļoti svarīgu vietu Japānas apvienošanai 16.gadsimtā. No pils augšas pavērosim moderno un plašo Osakas pilsētu. Pēc pusdienām apmeklēsim vienu no izslavētākajām vietām iepirkumiem, ēšanai un vakara izklaidēm, moderno, krāsaino un aktīvo Dotonbori rajonu. Nakts viesnīcā Osakā.

14. DIENA, PIRMDIENA, 25.05. OSAKA – STAMBULA

Brīva diena Osakā ar iespēju pastaigāt pa pilsētu, iegādāties piemiņas lietas no Japānas. Ap plkst. 18:30 brauciens uz Osakas lidostu un lidojums Osaka – Stambula.

15. DIENA, OTRDIENA, 26.05. STAMBULA – RĪGA

No rīta ap 05:10 ierašanās Stambulā un 08:20 lidojums uz Rīgu, ap 11:20 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Tokija/ Osaka – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā – publiskais transports, metro, vilciena biļetes;
 • naktsmītnes 3* viesnīcās un viesu namos divvietīgā numurā;
 • 11 brokastis;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšana;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu apmeklēšanas izmaksas, t.sk., ar norādi Izvēlei;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnaudas apkalpojošajam personālam;
 • Japānas vīzas izdevumi nepilsoņiem.

 Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 460 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 03.03.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 31.03.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (23.03.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (24.03. – 06.04.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas (06.04.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Japānas ikdienas līkloči

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.