Karību skaistule Kuba

4.6

Ceļotāju Vērtējums
11 atsauksmes

Maza Grupa

Katram no mums ir savs priekštats par Kubu, vienam tā asociējas ar Fidelu Kastro un sociālismu, citam ar Hemingveju, kādam ar daikiri un mohito. Vēl kādam - ar karstasinīgo salsu, un ne velti, jo tik izjustu salsas deju var redzēt tikai Kubā. Šajā ceļojumā mēs kopīgi baudīsim Cuba libre un mohito, Hemingveja iecienītajā bārā „Floridita” ieelposim un varbūt pat uzvilksim cigāru dūmu, noteikti uzdejosim salsu. Protams, atcerēsimies arī salveno Čegevaru un viņa varoņdarbus, izbrauksim ar retro automobīļiem. Ļausimies visam, ko Kuba mums spēj dot un parādīt!

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
10.03.2020 22.03.2020 13 Vairāk kā 6 2849 € Programma
REZERVĒT

Ceļojuma programma

Havana – Pinar Del Rio – Vinales – Peninsula de Zapata – Sienfuegos – Trinidada – Guanayara parks – Santa Klāra Varadero – Havana

1. DIENA, OTRDIENA, 10.03. RĪGA – HAVANA

05:35 tikšanās Rīgas lidostā. 07:35 – 09:00 lidojums: Rīga – Amsterdama, 12:35 – 17:15 lidojums: Amsterdama – Havana. Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Havanā.

2. DIENA, TREŠDIENA, 11.03. HAVANA

Pēc brokastīm dosimies ekskursijā pa koloniālo Havanu - Kapitoliju, Katedrāles un Ieroču laukumus. Mūsu skatus priecēs saudzīgi saglabātie 40-60-to gadu retro auto. Mums būs iespēja aplūkot 30-to gadu elegantāko un antīkās spozmes piesātināto viesnīcu Hotel Nacional de Cuba. Iegriezīsimies Museo Capitanes Generales - pārvaldes ēkā, kas ir arhitektūras piemineklis, šeit savulaik atradās 65 kapteiņi, kuri pārvaldīja Kubu. Vakariņas restorānā. Nakts viesnīcā Havanā.

Izvēlei: pasaulslavenais brīvdabas šovs-kabarē Tropicana, kur vairāk kā 200 krāšņi tērptu mākslinieku un aizrautīgi muzicējošais orķestris ieraus mūs bolero, mambas, ča-ča-ča un salsas maģiskajos dejas ritmos. Ja reiz esi Havanā -  ļaujies melodiju un ritmu kaislei šajā Paradīzē zem zvaigznēm (cena no 85 EUR, ieskaitot ¼ ruma pudeles un kola, 1 glāze cava, 1 našķis vai deserts).

3. DIENA, CETURTDIENA, 12.03. HAVANA  SAN FRANCISCO DE PAULA  HAVANA

Dosimies uz Havanas priekšpilsētu San Franciscode Paula, šeit iepazīsimies ar Hemingveja dzīves ainiņām, laivu „Pilar”, ar kuru viņš devās marlinu zvejā. Zvejnieku ciemats Cojimarsaglabājis atmiņas par „Papu”, tā Hemingveji dēvēja vietējie iedzīvotāji,pusdienas vietējā krodziņā. Ruma muzeja apmeklējums. Atgriežamies Havanna. Kopīgas vakariņas. Nakts viesnīcā.

4. DIENA, PIEKTDIENA, 13.03. HAVANA – VINJALES – HAVANA

Šodienu veltīsim Kubas rietumu provincei Pinar del Rio. Šis reģions iekļauts UNESCO sarakstā skaisto ainavu, alu sistēmu, seno artefaktu un vislabāko tabakas plantāciju dēļ. Dosimies uz skatu laukumu, no kura var vislabāk izbaudīt dabas ainavas. Indiāņu ala (Cueva del Indio). Apskatīsim arī slavenās melnās tabakas plantācijas. Brīvs vakars pilsētā. Vakariņas pēc pašu ieskatiem kādā no Havanas krodziņiem Nakts viesnīcā Havanā.

5. DIENA, SESTDIENA, 14.03. HAVANA – PENINSULA DE ZAPATA – PLAYA GIRON – SIENFUEGOSA

Dosimies ceļā uz Kubas centrālo daļu. Paviesosimies Guamas krokodilu audzētavā, kur apskatīsim apdraudēto Zapata un Lanier purvu reptiļu dzīves ciklu un ikdienu. Ar laivām aizbrauksim līdz Taino indiāņu ciematam, kurā gūsim nelielu priekšstatu par Kubas pamatiedzīvotāju ikdienu. Ceļš uz „simts uguņu pilsētu” (City of a Hundred Fires) – Cienfuegos. Dosimies pastaigā pa vēsturisko pilsētu ar José Martí centrālo laukumu, no ārpuses apskatīsim Terry teātri, kuru reiz pieskandināja Enriko Karūzo balss (ja teātris būs atvērts, apskatīsim to arī no iekšpuses). Nakts viesnīcā Sienfuegosā ar ēdināšanu „viss iekļauts”.

6. DIENA, SVĒTDIENA, 15.03. SIENFUEGOSA – TRINIDADA

Pārbrauciens uz Trinidadu. Ar Trinidadu saistās 2 ievērojami vēsturiski fakti – no šejienes 1518.g. savos Meksikas iekarojumos devās spāņu konkistadors Kortes, bet 18.g.s. Valle delos Ingenios reģions uzplauka, pateicoties cukurniedru plantāciju attīstībai. Kopīgas pusdienas restorānā. Dosimies uz Canchanchar bāru, izbaudīsim īsto kubiešu garu un prieku par dzīvi, baudot kokteiļus Nakts privātos apartamentos Trinidadā.

7. DIENA, PIRMDIENA, 16.03. TRINIDADA – SIERRA ESCAMBRAY PARKS – TRINIDADA

Diena būs veltīta aktivitātēm. Dosimies nelielā izbraukumā uz Guanayara parku, šeit mums būs iespēja izstaigāties, peldēties, kāpelēt pāri akmeņiem un nokritušiem baļķiem. (Ieteikums: kājās ērtus apavus, kas domāti garākām pastaigām). Pusdienas. Atgriešanās Trinidadā. Brīvs vakars izklaidēm pilsētā.

8. DIENA, OTRDIENA, 17.03. TRINIDADA  SANTA KLĀRA

Trinidadas reģions ir slavens ar cukurniedru plantācijām, šodien dosimies Sugar Cain Mills Valley plantāciju, kurā apskatīsim, kā senajos laikos tika iegūts cukurs no cukurniedrēm. Santa Klāra - Čegevaras spožākās uzvaras laurus nesušo pilsēta.Brīvs vakars un vakariņas viesnīcā.

9. DIENA, TREŠDIENA, 18.03. SANTA KLĀRA – VARADERO

Pēc brokastīm, lai iepazītu Kubas varoņa dzīvi, apmeklēsim Kubas Revolūcijas muzeju. Pēc tam San Huana de los Remedios pilsētu – vienu no mazākajām Kubas pilsētām, dažreiz to dēvē arī par “mazo Trinidadu”, jo tā pat kā Trinidada, ir celta koloniālajā stilā. Apskatīsim vilcienus, ar kuriem pārvadāja cukurniedres, un cukura muzeju.Transfērs uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Varadero ar ēdināšanu “viss iekļauts”.

10. DIENA, CETURTDIENA, 19.03. VARADERO

Atpūta Varadero. Tikai saule, pludmale un Karību jūra! Programma „Viss iekļauts”. Par papildus maksu var doties izbraucienā ar kuģīti vai laiviņām, katamarāniem, izbraukt ar Hop on - hop off autobusu. Nakts viesnīcā Varadero.

11. DIENA, PIEKTDIENA, 20.03. VARADERO

Atpūta Varadero. Tikai saule, pludmale un Karību jūra! Programma „Viss iekļauts”. Nakts viesnīcā Varadero.

Izvēlei: Iesakām doties uz Varaikakosa rezervātu, kuru apmeklētājus gaida dažādi patīkami pārsteigumi, piemēram, iespēja ieraudzīt vienu no pasaulē senākajiem kaktusiem pasaulē, kas tiek dēvēts par Patriarhu, tā vecums pārsniedz 500 gadu robežu.

Izīrēt laivu vai katamarānu un doties atpūtas braucienā Atlantijas okeānā. Kaislīgie makšķernieki varēs doties makšķerēt atklātā jūrā.

12. DIENA, SESTDIENA, 21.03. VARADERO – HAVANA – AMSTERDAMA

Dienas pirmajā daļā laiskojamies pludmalē, pēcpusdienā transfērs uz lidostu (ap 15:00). 20:10 – 10:30 lidojums Havana – Amsterdama, nakts lidmašīnā.

13. DIENA, SVĒTDIENA, 22.03. AMSTERDAMA  RĪGA

No rīta ielidošana Amsterdamā. 18:55 – 22:10 lidojums Amsterdama - Rīga.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļetes Rīga – Havana – Rīga, lidostu nodokļi;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • Kubas vīza;
 • naktsmītnes 3+* viesnīcās divvietīgā numurā, privātos apartamentos;
 • 11 brokastis, 7 pusdienas, 4 vakariņas. Varadero viesnīcā „viss iekļauts” ;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā, krievu valodā runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam ~ 50 EUR.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru – 500 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 800 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma 31.12.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma  25.01.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (20.01.), tiek ieturēti 800 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (21.01. – 31.12.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas (01.01.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti: pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgriešanās.

Ievērībai:

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr.380.

Karību skaistule Kuba

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.