Izgaršo Zanzibāru ar Lauri Aleksejevu

Lauris Aleksejevs un restorāns “36. Līnija” aicina uz Zanzibāru. Salu, kurā ir tikai viena pilsēta Stone Town – akmens pilsēta. Pētīsim dabu, iepazīsim vietējos iemītniekus, garšvielu dārzā redzēsim, kā aug mums tik zināmās garšvielas. Brīvajā laikā peldēsimies un sauļosimies, relaksēsimies. Vakaros dosimies iepazīties ar vietējo kulināru radošajām izpausmēm.

Ilgums Cena
8 dienas no 1990 € SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU
Aizpildi pasūtījuma formu un saņem cenas piedāvājumu šim ceļojumam!

Ceļojuma programma

1. DIENA

Katrs izvēlas sav tīkamāko lidojuma variantu uz Zanzibāru.

2. DIENA

Ielidošanas diena Zanzibārā. Formalitāšu kārtošana. Brīvs laiks viesnīcā Red Monkey Lodge. Kopīgas vakariņas viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Šodien dosimies ekskursijā uz vietējo ekoloģisko ciematiņu. Vietējais gids mums pastāstīs par vietējo iedzīvotāju tradīcijām un kā norisinās ikdienas sadzīve. Kādus vietējos augus un augļus pamatiedzīvotāji izmanto medicīnā un kulinārijā. Pēcpusdienā tikšanās ar Zanzibar Gourmet dibinātāju Mark Dieler.  Vakarā meistarklase un vakariņas pie Okalas, labakā, tradicionālās virtuves, šefpavāra. Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Dosimies kruīzā ar dhow laivām. Izbaudīsim skaisto Indijas okeānu un burvīgo saulrietu. Šodien mūs ar grillētām jūra veltēm lutinās Lauris Aleksejevs. Nakts viesnīcā.

5. DIENA

Pēc brokastīsim dosimies uz salas vidusdaļu, kurā apmeklēsim garšvielu dārzu - neiedomājams lidojums garšvielu un augļu pasaulē - kanēlis, pipari, krustnagliņas, ananāsi, banāni, kurkuma, čili… varēsim daļu no visa redzētā arī nogaršot. Akmens Pilsēta (Stone Town) – ir unikāla pilsēta, turklāt vienīgā uz salas. Gluži kā „1000 un vienas nakts pasakās” var staigāt pa nebeidzamo ieliņu mudžekli, mēģinot atrast izeju no labirinta - Zanzibaras slavenās durvis, vergu tirgus, Brīnumu māja, Arābu cietoksnis. Akmens pilsēta ir Fredija Merkurija dzimtā vieta. Šodien pikniks garšvielu dārzā. Pārsteigumu mums sagādās viens no labākajiem salas pavāriem. Nakts viesnīcā.

6. DIENA

Visu dienu mūs pārsteigs, mācis un ieviesīs jaunas idejas tradicionālajos Zanzibāras ēdienos Lauris Aleksejevs. Nakts viesnīcā.

7. DIENA

Diena laiskai atpūtai - brauciens ar laivu uz salu, snorkelēšana, augļu degustācija. Pusdienās tradicionālie Swahili ēdieni. Nakts viesnīcā.

8. DIENA

Šodien Baltijas jūra satiksies ar ar garšvielu salu Zanzibāru. Abu valstu ēdienu degustācija.

Lidojums uz mājām vai arī atvaļinājuma pagarinājums Zanzibārā.

Cenā ietilpst:

  •  7 naktis viesnīcā Red Monkey Lodge;
  •  8 kulinārie piedzīvojumi un degustācijas iekļaujot dzērienus;
  •  aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  •  transfers no lidostas uz viesnīcu..

Ceļojuma cenā neietilpst:

  • aviobiļetes Rīga – Zanzibāra – Rīga;
  • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
  • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
  • dzeramnaudas šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam (apm. 30 EUR).

Gatavo kopā ar Lauri Aleksejevu Zanzibārā

Priekšstatījums