Dienvidspānija ar Gibraltāru un Maroku

4.7

Ceļotāju Vērtējums
7 atsauksmes

Maza Grupa

Andalūzija fascinē ar skaistajām pakalnu pilsētām, mirdzoši zilo Vidusjūras piekrasti un kalnainās zemes dabisko skaistumu. Šis ir krustpunkts, kur satiekas Vidusjūra un Atlantijas okeāns, tradīcijās vienlīdz spēcīgas ir gan spāņu, gan arī arābu kultūras ietekmes. Smaržojošie apelsīnu koki, plaši iekoptie olīvu un vīnogu lauki, dabas skaistums, siestas un absolūti nesteidzīgais dzīves ritms, spāņu vitalitāte, fantastiskā virtuve un vēl un vēl…

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
20.03.2021 27.03.2021 8 5 1490 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītājs Edvīns Lakstīgala. Sapulce netiek rīkota, informācija 2 nedēļas pirms brauciena elektroniski e-pastā.

Ceļojuma programma

Rīga – Malaga – Sevilja – Kordova – Sevilja – Kadisa – Gibraltāra – Maroka – Malaga – Rīga

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Brauciens 9 cilvēku grupā – grupas vadītājs būs pie stūres mikroautobusam;
 • Grupas vadītājs sniegs ieskatu par programmā minētajām apskates vietām;
 • Vietējie gidi ceļojuma laikā netiek ņemti (izņemot Marokas ekskursiju – vietējais gids visas dienas garumā).

1. DIENA, SESTDIENA, 20.03. RĪGA – MALAGA  SEVILJA

Pulcēšanās Rīgas lidostā plkst. 05:30, lidojums 07:40 Rīga – Malaga 11:15. Pārbrauciens uz Sevilju, pa ceļam piestāsim Andalūzijas kalnos, lai baudīto balto ciematu ainavas un kalnu ielejas. Nakts viesnīcā Seviljas apkārtnē.

 2. DIENA, SVĒTDIENA, 21.03. SEVILJA – KORDOVA  SEVILJA

Kordovas pilsēta ir ar cienījamu vēstures mantojumu - sena feniķiešu pilsēta, kuras oriģinālais nosaukums Kartuba viņu valodā nozīmējis “Bagāta un dārga pilsēta”. Apskatīsim seno mošeju (savulaik otru lielāko pasaulē), romiešu tiltu pāri Gvadilkaviras upei, seno ebreju kvartālu, ebreju juvelieru kvartālu ar Kordovas sudraba izstrādājumiem. Dienas otro pusi sāksim ar Seviljas apskati. Spānijas laukums, Amerikas laukums, Marijas Luisas parks, Santa Krusa vecpilsēta u.c. Vakarā apmeklēsim Flamenko šovu. Nakts viesnīcā Seviljas apkārtnē.

 3. DIENA, PIRMDIENA, 22.03. SEVILJA  ALKAZARA

Šajā diena apmeklēsim Alkazaru – senu nocietinātu karaļpili ar dārziem un muzejiem, iepazīsim trešo lielāko kristīgo baznīcu – Heralnīnu katedrāli (bijušo mauru mošeju), kurā atrodas Kolumba kaps un pacelsimies La Džeraldī zvanu tornī (bijušais mauru minarets), lai redzētu visu jauno un veco Sevilju. Pēcpusdienā brīvais laiks, atgriešanās un nakts viesnīcā Seviljas apkārtnē.

 4. DIENA, OTRDIENA, 23.03. SEVILJA – KADISA  GIBRALTĀRS

Ostas pilsēta Kadisa izvietojusies uz vairāk kā 25 km garas, smilšainas zemes strēles Atlantijas okeāna krastā. Runā, ka no šejienes Kolumbs uzsācis braucienu uz Jauno pasauli. Iepazīsimies ar pilsētu un ostas rajonu. Pastaiga gar okeāna krastu. Brīvais laiks pilsētā. Dienas vidū ieradīsimies Spānijas dienvidrietumu galā – Gibraltārā. Apskatīsim panorāmas laukumu, Stalaktīta alas, veco mauru cietoksni u.c. Šo akmeņaino pussalu 18.gs. sākumā iekaroja angļi un tagad tas pieder Apvienotajai Karalistei. Neskatoties uz to, ka tas joprojām rada spriedzi Lielbritānijas un Spānijas attiecībās, Gibraltāru ik gadu apmeklē ap 4 miljoniem tūristu. Tā nozīmīgākā daļa ir 426 m augstā klints, kur brīvā dabā dzīvo makakas - Āfrikas savvaļas pērtiķīši. Vakarā atgriešanās un nakšņošana Alhesirasas apkārtnē.

 5. DIENA, TREŠDIENA, 24.03. GIBRALTĀRS – MAROKA

Pilnas dienas ekskursijas uz Maroku. Gibraltāras šaurums, kur mazākais attālums no Eiropas līdz Āfrikai ir 14 km. Pār to ziemeļafrikāņi (mauri) savulaik ieradās Pireneju pussalā un to iekaroja. Vēlāk Spānija kļuva par lielāko koloniju turētāju pasaulē. No tiem laikiem Spānijai Āfrikā atlikušas divas teritorijas - nelielās pilsētas Melija un Seūta. Ar ātrgaitas kuģi pārcelsimies uz Āfrikas kontinentu, Spānijai piederošo pilsētu - Seūtu. Tālāk šķērsosim Spānijas un Marokas robežu, un nonāksim musulmaņu zemē. Šajā dienā nobrauksim ap 250 km pa Maroku un pabūsim divās pilsētās – Tetuānā un Tandžērā. Pusdienas. Redzēsim īstu arābu pilsētu kolorītu – senas vecpilsētas un tērpi, moderna arhitektūra, suvenīri, garšvielas u.c. Vakarā atgriešanās Spānijā, nakšņošana viesnīcā Alhesirasas apkārtnē.

6. DIENA, CETURTDIENA, 25.03. RONDA – MALAGA  TORREMOLINOS

Ronda ir izveidojusies uz masīva kaļķakmens klintāja ~750 m v.j.l. un vidū to pārdala vairāk nekā 100 m dziļa, šaura aiza, kas atdala veco pilsētas daļu (13.gs.) no jaunās (18.gs.). Dienvidu daļa, kur atrodas galvenie vēsturiskie pieminekļi, ir tipisks mauru stila “baltais ciems” (pueblo blanco) ar bruģētām ielām, režģotiem logiem un balsinātām mājiņām. Tieši Rondā radusies spāņu korida, kur atrodas arī vecākā valstī vēršu cīņu arēna. Malaga – “Saulainā krasta” (Costa del Sol) centrs – ir slavena ar zeltainām smilšu pludmalēm. Otrā lielākā Andalūzijas pilsēta atrodas starp Vidusjūru un apkārtējiem kalniem. Te ļoti harmoniski satiekas senatnīgais ar mūsdienīgo. Brīnišķīga pilsēta ar ziedošiem dārziem, palmām un apelsīnkokiem, draudzīgiem papagaiļiem un mierīgiem baložiem. Pablo Pikaso dzimtene. Nakšņošana viesnīcā Torremolinos.

7. DIENA, PIEKTDIENA, 26.03. TORREMOLINOS

Visu dienu atpūta jūras krastā – ļausimies saulei un jūrai, varēsim arī izstaigāt pilsētas tirdzniecības centrus un muzejus. Nakšņošana viesnīcā Torremolinos.

8. DIENA, SESTDIENA, 27.03. TORREMOLINOS – MALAGA  RĪGA

No rīta brauciens uz Malagas lidostu, 11:55 lidojums Malaga – Rīga, ap 17:25 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Malaga – Rīga ar AirBaltic;
 • nakšņošana 3* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 7 brokastis un 1 pusdienas;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda apkalpojošam personālam.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: ID karte vai pase.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešami pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 10 nedēļas (70 dienas) pirms ceļojuma - līdz 09.01.2021;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 6 nedēļas (42 dienas) pirms ceļojuma - līdz 06.02.2021.  

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms ceļojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu pēc sekojošiem anulācijas noteikumiem:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (29.01.2021), tiek ieturēti 400EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (30.01.– 12.02.2021), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas (12.02.2021.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

APDROŠINĀŠANA

Informējam, ka apdrošināšana, lai  segtu kompleksā tūrisma pakalpojuma līguma izbeigšanas izmaksas, ja līgumu izbeidz ceļotājs, vai palīdzības izmaksas (ieskaitot repatriāciju) negadījuma, slimības vai nāves gadījumā, ir brīvprātīga.

VAKCINĀCIJA

Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients uzzina Sabiedrības veselības aģentūras Vakcinācijas dienestā, interneta mājaslapā www.vd.lv.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ceļojums tiek nodrošināts, ja ir pieteikušās vismaz 8 personas;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 20 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380;
 • Jēkaba Ceļojumi patur tiesības mainīt dienu kārtību un apskates objektu secību;
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators “Jēkaba aģentūra”.

Izbraukšana Piezīmes
20.03.2021 Grupas vadītājs Edvīns Lakstīgala. Sapulce netiek rīkota, informācija 2 nedēļas pirms brauciena elektroniski e-pastā.

Dienvidspānija ar Gibraltāru un Maroku

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.