Lidojums ar gaisa balonu

Ieraudzīt Latviju no putna lidojuma – tā ir neaizmirstama, unikāla pieredze, kas atklāj jaunu mūsu zemes skaistuma dimensiju. Egļu smailes un tīrumu raksti, vecpilsētu baznīcu torņi un upes, kas lokās kā melni un spīdīgi zalkši… Lidojums ar gaisa balonu leģendārā latviešu pilota Gunāra Dukštes vadībā ir notikums, kas vismaz vienreiz dzīvē jāpiedzīvo katram!

Ilgums Cena
1 diena no 180 € SAŅEMT PIEDĀVĀJUMU
Aizpildi pasūtījuma formu un saņem cenas piedāvājumu šim ceļojumam!

Ceļojuma programma

Piedāvājam unikālu iespēju – lidojumu ar gaisa balonu!

Tā ir iespēja piedzīvot neparastas sajūtas – pacelties debesīs un izbaudīt Latvijas daiļumu no putna lidojuma. Gaisa balona lidojumu nodrošina gaisa balonu pilots ar 26 gadu pieredzi, Latvijas rekordists gaisa balonu lidojumos - Gunārs Dukšte.

Kas jāņem vērā:

  • Lidojumu vari rezervēt sev vēlamā laikā;
  • Vidējais lidojuma ilgums ir 1 stunda;
  • Kopējais laiks, ar ko jārēķinās ir no 2 h (nokļūšana līdz balona pacelšanās vietai un atpakaļ līdz automašīnai, lidojums);
  • Lidojums notiks, ja būs vismaz 4 personas;
  • Lidojums notiks, ja būs lidojumam labvēlīgi laikapstākļi (vēja virziens, meteoroloģiskie apstākļi un citi nosacījumi, kurus pirms lidojuma rūpīgi novērtē pilots).

Lidojuma cena:

  • Cena 180 EUR/pers, ja nokomplektējas 4 personu grupa.

  Ja vēlies izbaudīt lidojumu ar gaisa balonu vai sagādāt burvīgu dāvanu kādam Tev īpašam cilvēkam, sazinies ar mums, rakstot uz info@jekaba.lv

Lidojums ar gaisa balonu

Priekšstatījums