Laime Latgalē

Laime rodas laimes hormona endorfīna ietekmē, ko var izraisīt dažādos veidos. Šis Latgales iepazīšanas maršruts būs šādu veidu pārpildīts – ar brīnišķīgām garšām, skaistiem skatiem un neparastām aktivitātēm. Vērosim darbībā Latgales amatniekus, mielosimies ar īstiem latgaļu ēdieniem, ieklausīsimies Aglonas bazilikas sienu stāstītajā, bridīsim dabas takas un apbrīnosim mākslu Marka Rotko centrā. Atvērsim savu sirdi Latgalei!

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
25.05.2019 26.05.2019 2 Vairāk kā 6 135 € Programma
REZERVĒT

Ceļojuma programma

RĪGA – LĪVĀNI – AGLONA – ANDRUPENE – INDRA – KRĀSLAVA – DAUGAVPILS – RĪGA

1. DIENA – RĪGA – LĪVĀNI – AGLONA – ANDRUPENE

Plkst. 7:00 izbraukšana no Rīgas Strēlnieku laukuma. Ap 9:30 esam Līvānos, dosimies uz Latgales mākslas un amatniecības centru, kur varēs iepazīties ar stikla pūšanas procesu un apskatīt amatnieku ekspozīciju. Pēc amatniecības centra apmeklējuma ieturēsim vēlās brokastis. No Līvāniem dosimies uz Aglonu, kur apskatīsim Aglonas baziliku un Kristus Karaļa kalnu. Pēc tam dosimies uz Andrupeni, kur apskatīsim Andrupenes lauku sētu un ieturēsim īstas latgaļu pusdienas.
pēc pusdienām iziesim lauku sētai blakus esošo purva dabas taku. Tālāk ceļš vedīs uz netālo Kroma kalnu, kurā tiek rekonstruēta 9. – 13. gadsimta latgaļu koka pils. No Kroma kalna dosimies pie Latgales podnieces Evijas, kur apskatīsim viņas cepli, iepazīsimies ar māla trauku bezripas veidošanas tehniku, kura bija raksturīga līdz 10. gadsimtam, kā arī iepazīt, pasmaržot un arī nogaršot dažādus Latgalē augošus ārstniecības augus. Brauciens uz Daugavpili, nakts viesnīcā.

 2. DIENA – INDRA – KRĀSLAVA – DAUGAVPILS

No rīta 9:00 izbrauksim no viesnīcas un dosimies apskatīt Dinaburgas pilskalnu un Daugavas lokus. Pēc tam dosimies uz pašu Krievijas pierobežu uz Indru, kurā atrodas Laimes muzejs. Tur varēs sajust laimi visās tās izpausmēs ar visām maņām – redzi, tausti, dzirdi, garšu. No Indras dosimies uz Krāslavu, kur mūs Krāslavas grāfu Plāteru pils kompleksā gaidīs klāts galds ar labumiem, kuri iekļauti Latgales kulinārajā mantojumā. Atpakaļceļā atkal iegriezīsimies Daugavpilī, kur apskatīsim Daugavpils cietoksni un Marka Rotko mākslas centru. Rīgā atgriezīsimies ap plkst.22:00

Papildus informācija

Brauciena cenā ietilpst:

  • transporta pakalpojumi brauciena laikā;
  • naktsmītne 3* viesnīcā divvietīgā numurā;
  • 2 brokastis un 2 pusdienas;
  • aprakstā minētās ekskursijas;
  • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un vietējais gids.

Brauciena cenā neietilpst:

  • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas.

Piemaksa par vienvietīgu numuru: 22 EUR.

Ievērībai! Tā kā daļa maršruta ved pa pierobežas zonu, līdzi jāņem derīga pase.

Laime Latgalē

Priekšstatījums