Dienvidamerikas krāšņums un daudzveidība Kolumbijā

5.0

Ceļotāju Vērtējums
1 atsauksme

Maza Grupa

Katrs no mums ir dzirdējis par Kolumbiju, bet ko par šo valsti mēs esam dzirdējuši un kāda tā ir patiesībā? Dosimies iepazīt šo Dienvidamerikas zemi, kas kļūst arvien pieejamāka un mums piedāvā baudīt Andu kalnus, kuri stiepjas visas Dienvidamerikas garumā un ir vieni no augstākajiem kalniem pasaulē, lietus mežus valsts ziemeļos ar tās dažādo floru un faunu, kolonizācijas laika pēdas, kas slēpjas vairāku pilsētu apbūvē un gaisotnē, skaistās Karību jūras pludmales. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
09.03.2020 22.03.2020 14 4 3670 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītājs Kristaps Veide

Ceļojuma programma

Panama Bogota – Villa de LeyvaSan Agustin – Santa Marta – Tairona – Kartahena – Rosario salas  Bogota

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojums pa vairākiem Kolumbijas reģioniem, kuru klimats atšķiras;
 • Ceļojuma laikā jāuzmana personīgās lietas;
 • Valstī saziņai tiek izmantota spāņu valoda.

1. DIENA, PIRMDIENA, 09.03.  RĪGA AMSTERDAMA  PANAMA

No rīta tikšanās Rīgas lidostā. Lidojums Rīga – Amsterdama. Turpinājumā Amsterdama – Panama. Vēlā pēcpusdienā ierašanās Centrālamerikas zemē Panamā, robežas šķērsošana un brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Panamā.

2. DIENA, OTRDIENA, 10.03. PANAMA

Pēc brokastīm dosimies iepazīt Panamas kanālu, šis ir viens noreģiona svarīgākajiem objektiem, aptuveni 80 km garais ceļš, kas savieno Atlantijas okeānu un Kluso okeānu. Pēcpusdienā Panamas pilsētas apskate ar tās augstceltnēm. Nakts viesnīcā Panamā.

3. DIENA, TREŠDIENA, 11.03. PANAMA  BOGOTA

No rīta lidojums Panama – Bogota, ierašanās Dienvidamerikas valstī Kolumbijā. Bogota šobrīd ir viena no kontinenta augošākajām pilsētām, kas atrodas aptuveni 2700 m vjl. augstumā. Dosimies uz Bolivāra laukumu ap kuru izvietojušās Kolumbijas svarīgākās valdības ēkas un pilsētas katedrāle. Pilsētas seno daļu “La Candelaria” izstaigāsim kājām un apmeklēsim Zelta muzeju. Vēlāk kāpsim pacēlājā kas mūs uzvedīs Monserrate kalnā, kas sasniedz 3200 m vjl. augstumu. No šīs vietas paveras lielisks panorāmas skats pār tuvējo apkārtni un milzīgo Bogotas pilsētu. Nakts viesnīcā Bogotā.

4. DIENA, CETURTDIENA, 12.03. BOGOTA ZIPAQUIRAVILLA DE LEYVA

Šodien ceļosim uz Villa de Leyva, pa ceļam pieturēsim Zipaquirā kur apskatīsim pasaules slavenu un unikālu sāls baznīcu. Šī baznīca ir izbūvēta sāls raktuvju tuneļos aptuveni 200 m zem zemes, citas tik lielas sāls baznīcas pasaulē nav. Pēc sāls baznīcas apmeklējuma turpināsim ceļu uz Villa de Leyva, pilsētu, kur vēsturiski mūki, mākslinieki un politiķi devās meditēt un atpūsties. Nakts viesnīcā Villa de Leyva.

5. DIENA, PIEKTDIENA, 13.03. VILLA DE LEYVA

Dienu sāksim ar Casa Narino apmeklējumu, šī glauni iekārtotā māja kalpojusi Antonio Narino, kurš ir spēlējis ļoti nozīmīgu lomu Kolumbijas neatkarības iegūšanā. Kolumbijā kā kristiešu zemē ir daudz baznīcu un klosteru, šodien apmeklēsim Santo Ecce Homo klosteri, kas mums sniegs ieskatu Kolumbijas reliģiskajā dzīvē. Pēc pusdienām dosimies uz īpašu vietu - arheoloģisko parku Monquirakurā apvienoti Muisca reliģijas, kas ir seno Kolumbijas pamatiedzīvotāju ticība, kura ir balstīta uz mītiem par visumu, dažādas no akmens veidotas skulptūras. Nakts viesnīcā Villa de Leyva.

6. DIENA, SESTDIENA, 14.03. VILLA DE LEYVA – PITALITO – SAN AGUSTIN

No rīta brauksim uz Bogotas lidostu un lidosim uz valsts dienvidiem tuvāk Ekvadorai. Ierašanās Pitalito un brauciens uz San Agustin.  Pilsēta atrodas valsts dienvidu daļā starp zaļojošiem kalniem un auglīgo vidi. Šo reģionu apdzīvo vietējo iezemiešu pēcteči, kuri agrāk pieturējušies seniem rituāliem. Huila reģions ir bagāts ar cukurniedru, augļu un kafijas audzēšanu. Nakts viesnīcā San Agustin.

7. DIENA, SVĒTDIENA, 15.03.  SAN AGUSTIN

Šodien mums būs iespēja doties izjādē ar zirgiem, iepriekšēja pieredze nav nepieciešama un izjādes laikā nonāksim vietā pie kalniem ar skatu uz Magdalēnas upi un apkārtējiem kalniem. Viena no pasaules labākajām kafijas šķirnēm nāk tieši no šejienes, tāpēc šodien apmeklēsim saimniecību kur tiek audzēta un apstrādāta kafija. Apskatīsim un uzzināsim par šo procesu, būs arī iespēja nogaršot un iegādāties kafiju. Nakts viesnīcā San Agustin.

8. DIENA, PIRMDIENA, 16.03. SAN AGUSTIN

Pēc brokastīm apmeklēsim Kolumbijas garākās upes - Magdalēnas upes šaurāko punktu, kas ir tikai divus metrus plats. Turpinājumā apskatīsim kādu no tuvējiem ūdenskritumiem, kas krīt pa šauru spraugu starp kalniem aptuveni 200 m augstumā. Vietējo iezemiešu vēsturiski veidota teritorija, kur atrodas vairāk kā simts akmens skulptūru izmērā no 1 – 4 metriem, šo figūru izcelsme vēl tiek pētīta. Baudīsim dabu un vietējo kultūru. Nakts viesnīcā San Agustin.

9. DIENA, OTRDIENA, 17.03. SAN AGUSTIN – SANTA MARTA

Šodien pēc brokastīm dosimies uz lidostu un ceļosim uz valsts ziemeļiem pie Karību jūras. Lidojums caur Bogotai uz Kolumbijas ziemeļiem, uz Santa Martu. Šī ir viena no visas Amerikas senākajām pilsētām. Neliela pastaiga pa piekrasti un pilsētu. Nakts viesnīcā Santa Martā.

10. DIENA, TREŠDIENA, 18.03. SANTA MARTA – TAIRONASANTA MARTA

Šodien brauksim uz pazīstamo Tairona Nacionālo parku, kas tiek dēvēts par “pazudušo paradīzi”. Mums būs iespēja iepazīt šo parku, kas mums atklās visdažādākās krasta ainavas, pludmales, zaļos un plašos lietus mežus un džungļus, kā arī parku daudzveidīgo augu valsti. Izbaudīsim dienu brīvā dabā ar iespēju nopeldēties Karību jūrā. Vakarā atgriezīsimies Santa Martā. Nakts viesnīcā Santa Martā.

11. DIENA, CETURTDIENA, 19.03. SANTA MARTA  KARTAHENA

No rīta brauksim gar piekrasti caur Barranquillas pilsētai uz Kartahenu. Ap pusdienas laiku ierašanās Cartagena de Indias pilsētā. Šī vēsturiskā un krāšņā pilsēta ar mūri un vēsturisko centru ir iekļauta UNESCO sarakstā. Tā apvieno spāņu arhitektūru un āfrikāņu kultūru. Ar vislielāko skaitu āfrikāņu pēcteču, Kartahena tiek uzskatīta apr valsts daudzveidīgāko pilsētu. Krāšņas ēkas, parki, laukumi, restorāni un tipiskas Karību stila atpūtas vietas, kā arī ļoti modernā pilsētas daļa Boca Grande rada īpašu sajūtu. Nakts viesnīcā Kartahenā.

12. DIENA, PIEKTDIENA, 20.03. ROSARIO SALAS

Atpūtas diena, pēc brokastīm dosimies uz ostu un ar ātrlaivu brauksim uz Rosario salu arhipelāgu un vienu no pazīstamākajām tās salām – Isla Grande. Ierodoties salā, iekārtosimies smilšu pludmalē un laiski izbaudīsim dienu pie Karību jūras. Vakarā atgriezīsimies pilsētā. Nakts viesnīcā Kartahenā.

13. DIENA, SESTDIENA, 21.03. KARTAHENA – BOGOTA  PARĪZE

Brīvs rīts pilsētā un pēcpusdienā brauciens uz Kartahenas lidostu un iekšējais lidojums uz Bogotu. Vēlāk lidojums Bogota – Parīze, nakts lidmašīnā.

14. DIENA, SVĒTDIENA, 22.03. PARĪZE  RĪGA

Pēcpusdienā ielidošana Parīzē, pēc tā lidojums Parīze – Rīga, vakarā ierašanās Rīgā.

!!! Izvēles opcija:

Ceļojuma pagarinājums uz 4 dienām un brauciens uz Amazones džungļiem Kolumbijā – Letīsijas pilsētu.

Papildus ceļojuma dienām nepieciešams dzeltenā drudža sertifikāts.

13. DIENA, SESTDIENA, 21.03. KARTAHENA – BOGOTA – LETĪSIJA

Šodien lidosim no Kartahenas caur Bogotai uz īpašu vietu zem ekvatora, Dienvidu puslodē esošo Kolumbijas daļu – Amazoni un tās lielāko pilsētu Letīsiju. Tā atrodas Amazones upes krastos pie Peru un Brazīlijas robežām. Apskatīsim Letīsijas pilsētu un redzēsim blakus esošo Tabatingu, kas atrodas Brazīlijā. Nakts viesnīcā Letīsijā.

14. DIENA, SVĒTDIENA, 22.03. LETĪSIJA – PUERTO NARINO

Pēc brokastīm dosimies ar vietējo transportu- laivu pa upi uz Puerto Narino, dziļāk Amazonē. Vērosim apkārtējo vidi un cilvēkus. Turpinājumā pastaiga pa džungļu taku un dažādu zivju sugu, putnu un dzīvnieku vērošana. Vakarā paveras cita dzīvnieku valsts – vardes un citi vakaru mīlošie dzīvnieki. Nakts viesnīcā Amazonē Puerto Narino.

15. DIENA, PIRMDIENA, 23.03. PUERTO NARINO

Dosimies pa Amazones upi vietējā laivā uz Cocoa salu, kas atrodas Peru teritorijā, bet oficiāli robeža nav jāšķērso. Putnu vērošana un ceļš uz Tarapoto ezeru, kur mēdz dzīvoties rozā un pelēkie delfīni. Apmeklēsim arī vietējo kopienu, šie aptuveni 50 000 cilvēki - iezemieši apdzīvo Kolumbijas, Peru un Brazīlijas teritorijas šeit Amazonē, uzzināsim par vietējo sadzīvi. Nakts viesnīcā Amazonē Puerto Narino.

16. DIENA, OTRDIENA, 24.03. PUERTO NARINO – LETĪSIJA – BOGOTA – PARĪZE

Pārbrauciens ar laivu pa upi līdz Kolumbijas Amazones lielākajai pilsētai Letīsijai, pēc tā brauciens uz lidostu un lidojums uz Bogotu. Pēc tā vakarā lidojums uz Parīzi.

17. DIENA, TREŠDIENA, 25.03. PARĪZE – RĪGA

Pēcpusdienā ielidošana Parīzē, pēc tā lidojums Parīze – Rīga, vakarā ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Piemaksa par Amazones daļu - 690 eiro/personai.

Cenā iekļauts:

 • Lidojums Bogota – Letīsija – Bogota;
 • 4 dienu programma Amazones džungļos;
 • 3 naktis viesnīcā un 3 brokastis, 2 pusdienas un 3 vakariņas.

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļetes Rīga – Panama/Bogota – Rīga, lidostu nodokļi;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • lidojums Panama – Bogota un iekšējie lidojumi;
 • naktsmītnes 3*/4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 12 brokastis un 9 pusdienas;
 • aprakstā minētās ekskursijas un objektu apmeklēšanas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas, t.sk. ar norādi Izvēlei;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;

Piemaksa: par vienvietīgu numuru 638 Euro.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 30.12.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 27.01.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas (19.01.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (20.01. – 02.02.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas (02.02.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Izbraukšana Piezīmes
09.03.2020 Grupas vadītājs Kristaps Veide

Dienvidamerikas krāšņums un daudzveidība Kolumbijā

Priekšstatījums