Reinas un Mozeles vīna tūre

Maza Grupa

Viens no romantiskākajiem Vācijas reģioniem, kur agrā rudenī var vērot gleznaino Reinas un Mozeles ielejas dabas burvību. Neskaitāmie vīnogu lauki, līkumainie upju krasti un, protams, romantiskie ciemati un dažādā pilsētu ēku arhitektūra tā vien aicina apciemot un iepazīt to visu tuvāk. Dosimies burvīgā braucienā, baudīsim vīnus un ieturēsim maltītes tipiskās šī reģiona vietās. Būs arī brīvais laiks, lai paklejotu pa kādu no romantiskajiem ciematiem, malkotu vietējo vīnu kādā no ciemata veikaliem vai vienkārši ļautos iepirkumiem.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
09.09.2020 16.09.2020 8 Vietu nav 1390 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītājs Edvīns Lakstīgala. Sapulce netiek rīkota, informācija 2 nedēļas pirms brauciena elektroniski e-pastā.

Ceļojuma programma

Rīga – Diseldorfa – Koblenca – Koheima – Trīre – Luksemburga – Meinca – Rudesheima  Reina – Boparta – Bonna – Ķelne – Diseldorfa – Rīga

Grupā plānoti 8 ceļotāji

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Brauciens 9 cilvēku grupā – grupas vadītājs būs pie stūres mikroautobusam;
 • Vietējie gidi ceļojuma laikā netiek ņemti;
 • Grupas vadītājs nav gids, taču sniegs vispārīgu ieskatu par programmā minētajām apskates vietām.

1. DIENA.  TREŠDIENA, 09.09.  RĪGA – DISELDORFA

Plkst. 14:10 tikšanās Rīgas lidostā, 16:10 – 17:30 lidojums Rīga - Diseldorfa. Ielidošanas Diseldorfā, iekārtošanās viesnīcā. Nakts viesnīcā Diseldorfas apkārtnē.

2. DIENA.  CETURTDIENA, 10.09.  DISELDORFA – KOBLENCA

Pēc brokastīm dosimies īsā Diseldorfas pilsētas iepazīšanās ekskursijā un tālāk virzīsimies uz Koblencu – pilsētu, kur saplūst Reina un Mozele. Šeit jūtams viduslaiku ēku šarms, kā arī apskatāmi daudzi kultūras un vēstures pieminekļi, St. Castor bazilika,  vācu stūrītis – īpašs piemineklis, kas atrodas pašā Reinas un Mozeles satekas vietā un ir veltīts Vācijas varenībai. Šī pilsēta mums atsauks atmiņā arī bērnību dienu grāmatu “Makss un Morics”. Nakts viesnīcā Koblencas apkārtnē.

3. DIENA.  PIEKTDIENA, 11.09.  KOHEIMA – TRĪRE

Šodien apskatīsim Mozeles “galvaspilsētu” Koheimu ar tirgus laukumu un Rātsnamu. Iespaidīgā Koheimas pils – izcils neogotikas stila paraugs. Brauksim gar Mozeles upes līkumotajiem krastiem – Graach an der Mosel un Bernkastel-Kues, kur vērosim bezgalīgos Dienvidu nogāzes vīna laukus. Izbaudīsim vīnu degustāciju. Nakts viesnīcā Trīrē.

4. DIENA.  SESTDIENA 12.09.  TRĪRE – LUKSEMBURGA

Šo dienu veltīsim Luksmeburgas apskatei un iepazīšanai – viena no Eiropas bagātākajām valstīm, kas vienlaikus ir arī pilsēta. Apskatīsim Luksemburgas pilsētu, gotikas, baroka un renesnases stilā celto Notre Dame katedrāli, kas ir nozīmīgs Luksmeburgas apskates objekts. Place Guillaume – laukums, kur atrodama arī atpazīstamākā Viljama II statuja. Kirchberg rajons – ko dēvē par Luksmeburgas mūsdienīgās mākslas rajonu, te vienuviet atrodamas arī dažādas Eiropai nozīmīgas iestāžu ēkas un Luksemburgas bankas. Vīna degustācija. Nakts Trīrē.

5. DIENA.  SVĒTDIENA, 13.09.  LUKSEMBURGA – MEINCA

Šodien mūsu ceļš vedīs uz Meincu. Pārbrauciens ar vairākām pieturām ainaviskajā Mozeles Reinas reģionā. Šajā reģionā ir neskaitāmas gleznainas mazpilsētas un ciemati, un gandrīz ik katrā no tiem ražo vīnus. Iepazīsim Meincas pilsētu, kā arī apskatīsim Augustinerkirche, kas ir baznīca – meistardarbs, baroka arhitektūras šedevrs ar uzskatāmām rokoko stila iezīmēm. Baznīca celta 1771. gadā un brīnumainā kārtā ir palikusi neskarta Otrā pasaules kara laikā. Nakts Veisbādenas apkārtnē.

6. DIENA.  PIRMDIENA, 14.09. REINA – ST. GOAR – BOPARTA

Šī būs Reinas diena. Apskatīsim Rudeshaim an Rhein reģionu, kas visā košumā apliecina Vācijas varenību. Dosimies ~2h izbraucienā ar kuģi pa Reinas upi, krastos vērosim senas pilis un Lorelejas klinti. Nonākot St. Goar, tālāk dosimies ar mūsu mikroautobusu uz Bopartu, šeit arī baudīsim vīna degsutāciju. Nakts Bopartā.

7. DIENA.  OTRDIENA, 15.09.  BONNA

Dosimies uz Bonnu – Bēthovena pilsētu, savu daudzo un piesātināto mākslas muzeju dēļ, to dēvē arī par mākslas pilsētu. Apmeklēsim Bonnas mākslas muzeju. Bonnas pilsētas nozīmību apliecina tas, ka pirmskara gados, kamēr pastāvēja Vācijas Federatīvā Republika, tā bija valsts galvaspilsēta. Ievērojama ir arī Bonnas katedrāle, Bēthovena māja (apskatīsim no ārpuses), Bonnas pils (Poppelsdorf Schloss) - celta baroka stilā. Dodoties pa garu un skaistu kastaņu koku aleju, var nokļūt līdz Bonnas Universitātei. Dienas otrajā daļā apmeklēsim pirti un baseinu. Nakts Bonnas apkārtnē.

8. DIENA.  TREŠDIENA, 16.09.  ĶELNE – DISELDORFA – RĪGA

Pēc brokastīm dosimies uz Ķelni – pilsētu “Amerika Eiropā”. Tuvojoties tai, banku augstceltnes tā vien atgādina debesskrāpjus kādā no Amerikas pilsētām. Groß St. Martin - tornis, bez kura nav iedomājama pilsētas panorāma. Būs laiks iepirkumiem. Uz mājām, lidojums 18:35 – 21:40 Diseldorfa-Rīga.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Diseldorfa – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana 3* viesnīcās divvietīgos numuros;
 • 7 brokastis un 3 vīna degustācijas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā;
 • ieejas maksas programmā minētajos objektos (izņemot Bēthovena māju, tā slēgta uz rekonstrukciju).

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru –330 EUR

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešams uzrādīt pasi un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiek rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • otrā iemaksa 50% no atlikušās summas jāveic ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma (01.07.);
 • atlikušās summas pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma (29.07.)

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (21.07.), tiek ieturēti 400 EUR
 • atsakoties 49-36 dienas pirms ceļojuma ( 22.07. – 04.08.) tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti: pase vai ID.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai “Par PVN”, kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Izbraukšana Piezīmes
09.09.2020 Grupas vadītājs Edvīns Lakstīgala. Sapulce netiek rīkota, informācija 2 nedēļas pirms brauciena elektroniski e-pastā.

Reinas un Mozeles vīna tūre

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.