B A L I / mistērija

Maza Grupa

Tas būs brauciens pie Senajā Spēkā Esošajiem, pie šamaņiem, ciltīm, medicīnas sievām un vīriem. 11 dziedinošas dienas kopā ar BALI ļaudīm viņu skaistāko svētku - Nyepi jeb Jaunā Gada laikā. Dalība viņu visdziļākajās ceremonijās, dzīvē, viņu Pasaules Redzējumā, dejās, autentiskā būšanā. Dzīvībā.
Ceļojums tapis sadarbībā ar Bali vietējiem ļaudīm, kuriem rūp Bali sirds, tradīciju un Spēka nodošana nākamajām paaudzēm, kā arī dziedinājums, ko šīs senās zināšanas var sniegt. Tas būs īpaši veidots ceļojums, kas iesaistīs, iedegs un paplašinās tavas maņas un palīdzēs izzināt sevi - šoreiz caur maģisku, rituālu, sakrālu pieredzi. Šis ceļojums ir īpaši radīts, lai tevi aizvestu pa citām - ne tūristu staigātām takām.
Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
17.03.2020 29.03.2020 13 Vietu nav 3699 € Programma

Piezīmes:
Inese Indāne

Ceļojuma programma

KAS TAS BŪS ?

Mistisks ceļojums dziļumā, patiesībā, skaistumā.

Ceļš pie pasaules Dvēseles.

Neaprakstāma satikšanās ar seno zināšanu turētājiem.

Autentisks spēka dziedinājums.

Visdziļāko svētku svinēšana.

 Atgriešanās pie sevis.

 KĀ TAS NOTIKS?

 Mēs kopā kā veselums - neliela, bet stipra ļaužu grupa dosimies ceļā 17. martā. Pirms tam būsim satikušies gan individuāli, aci pret aci ar ININ, gan nelielā "priekšceremonijā", lai sagatavotos kopējam ceļam un Dvēseles piedzīvojumam. 

Lūk, mūsu ceļa apraksts - lūdzu, atminies, ka šis ir dzīvs process un tajā iespējamas izmaiņas, negaidīti sastopoties ar Mammas Dabas untumiem vai saredzot, ka mums ir nepieciešams vēl "kas" vai citādāks "kas". Tavu ieguldījumu un saņemto skaistumu tas nemainīs.

Mūsu ceļu veidos TRĪS SKAISTI PIEDZĪVOJUMI

Pirmais Piedzīvojums : Centrālā B A L I -  Ubuda


Ubuda ir maģisks šīs mazās salas kultūras centrs, slavens ar savu mākslu un radošumu. Te čum un mudž mākslinieki, galerijas, īpatnēji ļaudis, kas sabraukuši no malu malām. Vārds "Ubud" radies no Baliniešu vārda "Ubad"- proti, medicīna, zāles. Tieši tāpēc te virmo dziedinošas enerģijas, labi gari, rosās jogi, mūziķi, rokdarbnieki un seno zināšanu turētāji. Taču, tāpat kā jebkurā piesātinātā vietā, pa virsu spīd klasiskais tūrisms un visiem pieejamās lietas. Es tevi vēlos vest tālāk - mistiskajā, apslēptajā.

18. 03 - Ierašanās Denpasārā, Bali. No lidostas ceļš uz Ubudu. Kopēja satikšanās un sakrālā ceļojuma atvēršanas ceremonija ar ININ NINI. Nakšņošana autentiskā Baliniešu namā.

19.03 - Valdzinošs ievads Bali vietējajā, izjustajā kultūrā un Kosmovīzijā. Piedalīšanās ciemata komūnas Svētajās praksēs - ziedojumu radīšanā, muzicēšanā, dejās un kokgriezumu tradīcijās. Tikšanās ar Agung Rai, Bali mākslas muzeja ARMA radītāju. Iedvesmas pilnas vakariņas.

20.03 - Rīta iedvesmas pastaigas dabā - džungļu takās un rīsu laukos, sarunas ar vietējiem ļaudīm. Šejieniešu Augu iepazīšana un izmantošana dziedniecībā. Vēlāk ceļš uz Attīrīšanās Templi (Tirta Empul), Dzīvajiem Avotiem un pirmā satikšanās ar Batur Vulkānu. Saulrietā Agni Hotra (Dziedējošais Uguns) ceremonija iekšējai un ārējai tīrībai un dziļākai vienotībai ar Visu.

21.03 - Smejošās Jogas mistērija ar Kadeku Suambara, vienu no spēkpilnajiem Bali Augstajiem priesteriem un Garīgajiem Līderiem. Iespēja atpūsties apburošā SPA vai atpūsties, izbaudot brīvo laiku *. Vakarā personīgas vakariņas ar Peliatanas Pils princi, lai izzinātu un apjaustu Bali bagāto kultūras vibrāciju. Brīnumu nakts, iepazīstot Bali sakrālo Legong deju.

22.03 - Došanās uz Samuan Tiga templi, kur iepazīsim stāstus par Bali Dievībām un to spēku. Pēc tam svēto radīsim uz āru, īpašā meistarklasē veidojot audumus un ceremoniju tērpus. 

Otrais Piedzīvojums: Ziemeļu B A L I - Pemuterāna

Pemuterāna ir mazs zvejnieku ciemats Ziemeļpusē. Tas atrodas tuvu Rietumu Bali Nacionālajam parkam, Menjanganas salai un Gilimanuk - ostai, no kuras ceļinieki nokļūst Javas salā.

23.03 - Ierašanās Pemuterānā, dodoties cauri Bali un pieredzot džungļus, ko vietumis izrotājušas rīsu terases. Lai izjustu Dievišķo, turpceļā iegriezīsimies Ulun Danu templī Beratana ezera krastā. Vakarā vērosim saulrietu un naktī dosimies maģiskā svētceļojumā uz Labklājības templi Melanting.

24.03. - Īpašs laiks meditācijām un nelielai vietējo Augu ceremonijai ar ININ NINI. Iespēja satikt vietējo Bali dziednieku. Pēc tam pieredzēsim pirms Jaunā Gada Ogoh-ogoh parādi vietējā ciematā, kas būs ļoti skaļš notikums ar mērķi izdzīt un apmānīt ļaunos garus. 

25.03 - Nyepi, Bali Jaunais Gads. Tas ir viens no nozīmīgākajiem notikumiem vietējo sirdīs un reliģiskajos kalendāros, kura laikā salā valda pilnīgs klusums un ļaudis sevi pilnībā velta Dvēseles darbam. Šajā laikā salā nesarunājas, neskan mūzika, atvērtas ir tikai viesnīcas un neatliekamā palīdzība. Šis būs arī mūsu iekšējais laiks, ko pavadīsim meditācijās, apcerē un klusumā. Mēs neiziesim no mājas, kur meditāciju starplaikos mūs lolos ar gardu ēdienu.

Trešais Piedzīvojums: Rietumu B A L I - Mengwi

Mengwi atrodas Bali centrālajā daļā un ir slavena ar savu neaprakstāmo zaļumu, krustnagliņu un kafijas plantācijām un rīsu terasēm. Megwi ir senas rojālās tradīcijas, tajā mituši vieni no senākajiem Bali valdniekiem.

26.03 - Ceļš uz Mengwi, klejojumi pa Mengwi rīsa terasēm, Bali smaržas, skaņas, stāsti. Svētā Lotosa ceremonija ar ININ NINI.

27.03 - Bali kulinārijas meistarklase. Iespēja kopradīt fantastisku maltīti. Tikšanās ar vietējo Enerģiju Dziednieku. Tīrīšana, dziedinājums, atvēršanās. Iespējama individuāla konsultācija.* Noslēguma vakariņas un ceremonija ar Mengwi karaliskās ģimenes templī. 

28.03 - Saslēguma ceremonija ar ININ NINI. Atvadas un atceļš uz lidostu. 

Atpakaļceļā aicināsim nelielā svētceļojumā uz sakrālajiem punktiem Stambulā! Iespējama arī individuāla Stambulas garšas izzināšana (mūsu gaidīšanas laiks Stambulā - 10 stundas). Par šo plašāks info vēl sekos!

29.03 - Atgriešanās mājās.

* individuālā seansa cena nav iekļauta kopējā ceļojuma ieguldījumā. Par šo ziedojuma apjomu ziņosim atsevišķi.

Papildus informācija

KĀDS IR IEGULDĪJUMS?

 Avio biļetes, dzīvošana, ēšana *, ceremonijas, dziednieku darbs, rituāli 

3699 EUR *

IEGULDĪJUMĀ 3699 EUR IETILPST:

 • ININ NININ tikšanās ar ikkatru dalībnieku pirms brauciena, lai izzinātu ceļa nodomu, nepieciešamo dziedinājumu vai pārrunātu citus dvēseles jautājumus;
 • ININ NINI atbalsts un darbs visa ceļa garumā;
 • Aviobiļetes Rīga - Denpasāra;
 • 11 dienas / 10 naktis brīnišķīgos Bali apartamentos;
 • Iekšējais transports - ērti autobusi un busiņi visas ciemošanās laikā;
 • Trasfērs no un uz lidostu programmas sākumā un beigās; 
 • * Visas brokastis, 7 pusdienas un 5 vakariņas;
 • Visas aprakstā minētās aktivitātes, tai skaitā ieejas maksas, lekcijas, ziedojumi;
 • 24/7 Medicīniskā un ārkārtas palīdzība un komandas atbalsts;
 • Noslēguma ceremonija, atgriežoties mājās.

IEGULDĪJUMĀ NEIETILPST

 • Programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • Programmas laikā piedāvāsim izbaudīt arī citas, individuālas aktivitātes - tradicionālo masāžu, dziednieka individuālo konsultāciju. Par paredzamajām izmaksām informēsim, gatavojoties braucienam;
 • Vīzas (Latvijas pilsoņiem vīzas nav nepieciešamas);
 • Maltītes, kas paredzētas brīvajā laikā (klejojumos pa ciematiem - atzīmētajā brīvajā laikā;
 • Veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam, dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam;
 • Starptautiskie zvani.

* M O O N L I G H T cilts ļaudīm - tiem, kuri bijuši uz dziļajiem cilts notikumiem un ceremonijām, ieguldījums 3555 Eur. Ar katru individuāli precizēsim iemaksu summas!

  KĀ PIETEIKTIES CEĻOJUMAM?

Ja jūties gatavs, lūdzu, klauvējies iespējami drīz! 

Pirmā iemaksa ceļojuma rezervācijai 699 Eur - līdz 13.10.2019. 

Otrā iemaksa 1500 Eur - līdz 13.01.2020.

Trešā iemaksa 1500 Eur - līdz 13.02.2020.

Samaksa veicama skaidrā naudā Jēkaba aģentūras birojā.

Piesakoties ceļojumam, būs nepieciešams noslēgt ceļojuma līgumu un aizpildīt ceļojuma anketas.

Ievēro, ka ININ NINI un komanda patur tiesības izvērtēt, vai ceļot gribētājs ir gatavs tieši šim, sakrālajam ceļojumam. Pirms ceļojuma vienosimies par iekšējās ētikas un vērtību kodeksu, kā arī dziļi ņemsim vērā, ka šis būs citādāks - dvēseliskāks, ne klasiski tūristisks ceļojums.  

Gatavošanās:

No sirds zini - šis nebūs izklaudes brauciens! Tas būs Dvēseles ceļojums dziļumos. Piesakies tikai tad, ja esi gatavs dziļi transformējošam notikumam.

Tikšanās pirms.

Braucēju sapulce: mēnesi pirms braukšanas, taps izziņota iepriekš.

Individuālās dvēseles sarunas ar ININ NINI: Ar katru vienosimies par ērtākajiem laikiem un vietām.

 > >

 Atceries - ja tev šeit jābūt klāt, viss Visums sadosies rokās, lai tas notiktu. 

Ja ne šoreiz - no sirds gaidīšu mūsu īsto tikšanos! 

  < <

JOURNEYS INTO DEEP

by 

ININ NINI

JOURNEYS INTO DEEP ir garīgie, dziedinājuma un izziņas ceļojumi uz maģiskākajiem pasaules punktiem, kur aizvien vēl ir dzīvas senās zināšanas. Tie ir tāli ceļi džungļos, kalnos, okeānos un tuksnešos, lai aizvien dziļāk izjustu, izprastu sevi. Tās ir tikšanās ar medicīnas sievām un vīriem, ar šamaņiem un priesteriem, ar vienkāršām cilšu sieviņām un pasaku teicējiem. Tās ir ceremonijas un atbalsts, lai uzlabotu savu fizisko un gara veselību. Tie ir ceļojumi un sevis piedzīvošana dziļumā, saskarsmē ar patieso, vienlaikus atveroties viskrāšņākajiem Visuma redzējumiem un pasaules, augu, cilvēku skaistumam.

Izbraukšana Piezīmes
17.03.2020 Inese Indāne

B A L I / mistērija

Priekšstatījums