Dienvidanglijas pilis un dārzi

Maza Grupa

Anglijas dienvidi un jo īpaši Kornvola ir pasakām un teikām apvīta, maģiski pievilcīga vieta. Tas ir reģions, ko nereti varam vērot TV romantiskajās filmās – ik uz stūra paveras pastkaršu cienīgi skati. Viduslaiku un senu aristokrātu dzimtu pilis un muižas aicināt aicina tās apmeklēt. Nedaudz skarba ainava ar izrobotiem klinšu stāvkrastiem, zaļiem lauku kvadrātiem, romantiskiem zvejnieku ciematiem, viļņojošu viršu paklāju, bieziem mežiem un skaistiem līčiem liek apbrīnā aizrauties elpai.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
12.05.2021 17.05.2021 6 Vairāk kā 6 1390 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītāja Aelita Romdani

Ceļojuma programma

Rīga – Londona – Tauntona – Bāta – Čedaras aiza – Somerseta – Eksmūra – Eksetera – Torkī – Ēdene Hīvera – Londona – Rīga

Vai šis ceļojums Tev ir piemērots?

 • Ceļojums dabas un vēstures cienītājiem;
 • Ceļojuma laikā iespējams lietains laiks;
 • Grupas vadītāja un gide ir no Latvijas.

1. DIENA, TREŠDIENA 12.05. RĪGA – LONDONA  TAUNTONA

Plkst. 06:00 pulcēšanās Rīgas lidostā. 07:50 lidojums Rīga – Londona. Ierašanās Lielbritānijā un dosimies uz valsts lielāko pilsētu - Londonu. Viena no pasaules aktīvākajām un zināmākajām pilsētām piedāvā tās viesiem dažādas apskates vietas. Daļa dienas pilsētas apskate ar Vestminsteras abatiju, Parlamenta ēku un slaveno Big Ben torni. Arī Bekingemas pils un Trafalgara laukums ir daļa no Londonas slavenākajiem punktiem. Dienas otrajā pusē pārbrauciens uz Anglijas dienvidaustrumiem – Tauntonas pilsētu. Nakts viesnīcā pie Tauntonas.

2. DIENA, CETURTDIENA 13.05. TAUNTONA – BĀTA – ČEDARAS AIZA – SOMERSETA  TAUNTONA

No rīta brokastis un pēc tam sāksim iepazīt Bātu– pirmo kūrortu kur jau tālā senatnē karsto avotu tuvumā senie romieši uzbūvēja pirtis. Romantiskais vecpilsētas centrs šajā senajā pilsētā, kas lepojas ar savu arhitektūru un vilina ar savu košumu un radošo garu. Pēc tās dosimies uz Čedaras aizu - šauru, līkumotu ieplaku, ko no abām pusēm ieskauj 120 m augstas kaļķakmens klintis. Čedaras aiza ir Anglijas lielākais kanjons un tur atrodas arī "Čedaras alas". Somerseta ir viena no nedaudzajām Anglijas grāfistēm, kuras iedzīvotāji joprojām ar tradicionālām metodēm darina īstu lauku sidru, ko vietēja dialektā dēvē “scrumpy”. Pēc tās apmeklējuma atgriešanās Tauntonā. Nakts viesnīcā pie Tauntonas.

3. DIENA, PIEKTDIENA 14.05. TAUNTONA – EKSMŪRA – EKSETERA  TORKĪ

Pēc brokastīm turpināsim iepazīt Anglijas dabu un pilsētas. Somersetas apgabalā mežos uzņemti kadri filmai par Robinu Hudu. Šeit plešas viens no lielākajiem un krāšņākajiem Dienvidanglijas dabas parkiem – Eksmūra. Pakalni un ielejas, šauri un līkumoti ceļi, koku sienas un čalojoši strauti. Pēc Eksmūras dabas parka ceļosim uz Ekseteru -  Devonas grāfistes centru, rosīgu, ļaužu pilnu pilsētu ar savu īpašo šarmu un raksturu. Pastaiga pa vēsturisko centru. Pārbrauciens uz Anglijas rivjēras kūrortpilsētu Torkī. Nakts viesnīcā Torkī.

4. DIENA, SESTDIENA 15.05. TORKĪ – KORNVOLA – LENDSENDA  TORKĪ

Pilnas dienas izbraukuma ekskursija uz maģisko Kornvolu, kas vilina ar kilometriem garu piekrasti, kūrortiem ar smilšainām pludmalēm un nomaļiem līčiem. Svētā Maikla kalns ar pili 70 m augstumā virs jūras līmeņa. Uz salas nokļūsim, ejot pa oļu ceļu vai paisuma laikā, braucot ar laivām. Interesanti, ka tieši pretī Francijas pusē atrodas ļoti līdzīgais Sentmišela kalns. Stāvs kāpiens līdz pilij un ekskursija pa pili. Brauciens līdz tālākajam Lielbritānijas rietumu punktam Lendsenda ragam jeb „pasaules malai”. Šī vieta ir Lielbritānijas tālākais rietumu punkts, kas vilina apmeklētājus ar nedaudz mežonīgu, bet iespaidīgu ainavu. Priekšā, cik vien tālu redz acis, viļņojas Lamanša un Atlantijas okeāna ūdeņi. Atgriešanās un nakts viesnīcā Torkī.

5. DIENA, SVĒTDIENA 16.05. TORKĪ -  LENHAIDROKA – ĒDENE  TORKĪ

Šodien apskatīsim vienu no skaistākajām Kornvolas muižām - Lenhaidroku ar tās noslēpumaini pievilcīgo dārzu. Ēdenes projekts – tas nav angļu dārzs klasiskajā izpratnē. Tas ir bijušajās māla karjerās izveidots projekts, kas jau iztālēm aizrauj ar savu ārējo izskatu bišu medus šūnu veidā. Tas stāsta par cilvēka attiecībām ar dabu. Siltumnīcās izveidoti piemēroti apstākļi dažādu dabas zonu augiem – no sausajām savannām līdz pat tropiskajiem lietus mežiem. Šeit sastapsim augus no citiem kontinentiem un dažādām pasaules malām. Ledus paviljonā ieraudzīsim fantastiskas idejas un galu galā labi pavadīsim laiku. Atgriešanās un nakts viesnīcā Torkī.

6. DIENA, PIRMDIENA 17.05. TORKĪ – LONDONA  RĪGA

Pēc brokastīm dosimies garajā ceļā uz Londonas lidostu. Pa ceļam vēl apskatīsim Hīveras pili un dārzus. Šī Boleinu dzimtas pils, kas ieskauta skaistos, plašos dārzos ar itāļu skulptūrām, strūklaku, rožu dārzu, ūdens labirintu, pastaigu takām ap ezeru un rododendru audzēm ir saistīta ar traģisko Annas Boleinas (karala Henrija VIII otrā sieva, karalienes Elizabetes I māte) likteni. Pēc pils un dārzu apskates brauciens uz lidostu un 17:25 lidojums Londona – Rīga, ap 22:05 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Londona - Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • naktsmītnēm 3* viesnīcāš divvietīgā numurā;
 • 5 brokastis;
 • aprakstā minētās ekskursijas, ieejas maksas parkos un apskates objektos;
 • grupas vadītāja un gide latviešu valodā.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;

Piemaksa: par vienvietīgu numuru244 EUR.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: Pase, kas derīga 3 mēnešus pēc atgiešanās.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 10 nedēļas (70 dienas) pirms ceļojuma - līdz 03.03.2021.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 6 nedēļas (42 dienas) pirms ceļojuma - līdz 31.03.2021.               

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms ceļojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu pēc sekojošiem anulācijas noteikumiem:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (23.03.2021.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 dienas pirms ceļojuma (24.03.2021. – 06.04.2021.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma (līdz 06.04.2021.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summa.

APDROŠINĀŠANA

Informējam, ka apdrošināšana, lai  segtu kompleksā tūrisma pakalpojuma līguma izbeigšanas izmaksas, ja līgumu izbeidz ceļotājs, vai palīdzības izmaksas (ieskaitot repatriāciju) negadījuma, slimības vai nāves gadījumā, ir brīvprātīga.

VAKCINĀCIJA

Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients uzzina Sabiedrības veselības aģentūras Vakcinācijas dienestā, interneta mājaslapā www.vd.lv.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ceļojums tiek nodrošināts, ja ir pieteikušās vismaz 8 personas;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 20 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Jēkaba Ceļojumi patur tiesības mainīt dienu kārtību un apskates objektu secību;
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators “Jēkaba aģentūra”.

Izbraukšana Piezīmes
12.05.2021 Grupas vadītāja Aelita Romdani

Dienvidanglijas pilis un dārzi

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.