Tulūza Lieldienās

Tulūza ir ceturtā lielākā Francijas pilsēta, kas atrodas šīs valsts dienvidrietumos. Tulūzu dēvē par rozā pilsētu – rozā ķieģeļiem viduslaikos būvētā vēsturiskā centra dēļ, vai arī par vijolīšu pilsētu – maigo ziediņu, kas ir pilsētas simbols, te audzē milzīgos daudzumos un no tā gatavo smaržas, krēmus, liķieri, medu, saldumus, kā arī pasniedz sacukurotu. Lasīt vairāk

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
09.04.2020 14.04.2020 5 Vairāk kā 6 369 € Programma
REZERVĒT

Ceļojuma programma

09.04.2020: Rīga - Tulūza 08:50 - 11:30

14.04.2020: Tulūza - Rīga 00:15 - 04.40

Lidojums - 369 EUR

Lidojums + 4* viesnīca Best Western Hotel Innes - 649 EUR

Lidojums + 3* viesnīcā Grand Hotel d'Orleans - 599 EUR

Atļautais bagāžas apjoms: 5 kg rokas bagāža un 15 kg reģistrētā bagāža.

1. DIENA, ceturtDIENA, 9.04. Tulūzas pilsētas ekskursija

13:00 no viesnīcas. Tulūzas pilsētas ekskursijas laikā apskatīsim ievērības cienīgākos pilsētas objektus.

Ekskursijas ilgums~ 4 stundas

Cena: 40 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa Jacobins katedrālē.

2. DIENA, piekTDIENA, 10.04. SPA apmeklējums Banjērā de Lušonā

8:00 izbraukšana no viesnīcas. Pēc pāris stundu brauciena apstāsimies Sv. Bertrana ciematā Kominžas kalnos, aiz kuriem sākas Pireneji. Ciemats ietilpst Francijas visskaistāko ciematu asociācijā un pazīstams ne tikai ar gleznainiem skatiem, bet,galvenokārt, ar Sv. Marijas katedrāli, kas atrodas svētceļnieku ceļā uz Santjago de Kompostellu. Tālāk ceļš vedīs uz Banjēru de Lušonu, kur vispirms pusdienosim restorānā, bet pēc tam divas stundas izbaudīsim vietējo SPA Le Vaporarium – Eiropā vienīgo dabisko turku jeb tvaika pirti un termālos baseinus.

Svarīgi: Lai apmeklētu SPA, nepieciešamas baseina gumijas čības, peldkostīms (vīriešiem pieguļošas peldbikses, nevis Bermudu tipa šorti) un žetons vai 1€ monēta, lai varētu lietot slēdzamo skapīti

Ekskursijas ilgums ~10,5 stundas

Cena: 115 EUR 
Cenā iekļauts: Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts), ieejas maksa Sv. Bertrana katedrālē un SPA apmeklējums.

3. DIENA, sesTDIENA, 11.04. Ekskursija uz Airbus ražotni

9:30 izbraukšana no viesnīcas. Airbus ražotnes apmeklējuma laikā vispirms detalizēti uzzināsim par pasaulē lielākās pasažieru lidmašīnas A380 ražošanu, bet pēc tam mums pastāstīs un parādīs, kā top militārā četrmotoru transportlidmašīna A400M. Svarīgi: Lai varētu ieiet rūpnīcas teritorijā, nepieciešama PASE! Pēdējais pieteikšanās datums - 27.03.2020!

Kopējais ekskursijas ilgums ~4 stundas, ekskursijas laiks pašā rūpnīcā 1.5 stundas.

Cena: 35 EUR

Cenā iekļauts: transports, ieejas maksa Airbus rūpnīcā, angliski runājošs gids rūpnīcas teritorijā.

Kabarē vakars

11.04.2020 pl.19.40 no viesnīcas ar metro, kas atrodas netālu no viesnīcas ( pietura Jeanne d'Arc), brauksim uz Kabarē teātri Le 9. Ierodoties teātrī, vispirms nobaudīsim vakariņas. Ap 22:00 -22:30 sāksies kabarē priekšnesums Brazīlijas noskaņās. Priekšnesuma ilgums ~ 1.5 stundas Pēc izrādes kopā dosimies uz metro ( pietura Compans Caffarelli), lai atgrieztos viesnīcā

Svarīgi:

- Svētku tērps nav nepieciešams.

- Uz/ no kabarē teātri var doties arī kājām, iepriekš brīdinot grupas vadītāju.

- Bufetes tipa vakariņas ( glāze vīna un kafija iekļauta) ilgs līdz izrādes sākumam. Būs iespēja pasūtīt dzērienus par papildus samaksu, kurus varēs lietot arī izrādes laikā.

Cena: 55 EUR
Cenā iekļauts: metro biļetes, kabarē priekšnesums (~1,5 stundas), bufetes tipa vakariņas ( glāze vīna un kafija iekļauta)

4. DIENA, SVĒTDIENA, 13.04. Ekskursija uz Albī un Cordes-sur-ciel

9:00 izbraukšana no viesnīcas. Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim episkopālo Albī pilsētu, kas 2010. gadā tika iekļauta UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā kā viens no 802 unikāliem pasaules kultūras objektiem. Apskatīsim Sv. Cecīla katedrāli, kas ir dienvidgotikas stila meistardarbs un uzbūvēta 13.-15. gs., bijušo Bīskapa pili – tagad Berbie pili, Veco tiltu un Tarnas upes krastus. Pēc pusdienām dosimies uz Cordes –sur –ciel – 1222. gadā uzbūvētu nocietinātu mazpilsētu. Tulūzas grāfs to būvēja kā sargtorni stāva pakalna virsotnē, un tā līdz mūsdienām saglabājusi daudz ko no savas slavenās viduslaiku pagātnes. Te apskatīsim gotikas stilā būvētas ēkas, nocietinātus vārtus un tālus skatus pāri ielejai. Ekskursijas noslēgumā iegriezīsimies Gaillac vīna darītavā, lai degustētu vietējos ražojumus.

Ekskursijas ilgums ~10 stundas

Cena: 95 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, ieejas maksa Albī katedrālē, vilciens uz/no Cordes-sur-ciel, vīna degustācija, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts)

5. DIENA, pirmDIENA, 13.04. Ekskursija uz Karkasonu

10:00 izbraukšana no viesnīcas. Ekskursijas pirmajā daļā izstaigāsim Karkasonas pilsētas centrālo daļu gida pavadībā, lai iejustos tās 2500 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē un apskatītu tās ievērojamākos objektus, īpašu vērību pievēršot viduslaikos uzbūvētajam nocietinājumam, kas 1997. gadā tika iekļauts UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc pusdienām tiks dots brīvais laiks.

Ekskursijas ilgums~8 stundas

Cena: 85 EUR

Cenā iekļauts: transports, krieviski runājošs gids, pusdienas (ūdens un vīns iekļauts).

Papildus informācija

Viesnīca

Kompaktā 3* viesnīca Grand Hotel d'Orleans atrodas Tulūzas pilsētas centrā, 1-2 km attālumā no galvenajiem apskates objektiem.  Otrpus nelielam kanālam pāris minūtēs sasniedzama Tulūzas dzelzceļa stacija. Autobusa un metro pieturas ir netālu no viesnīcas ēkas. Katrā numurā pieejams matu fēns, tualetes piederumi, apkure un gaisa kondicionieris, seifs, tējkanna. Viesnīcas telpās tiek nodrošināts bezmaksas Wi-Fi. Noīrēto automašīnu varēs novietot viesnīcas maksas autostāvvietā, iepriekš par to informējot viesnīcu. Orientējošās izmaksas 15 EUR par nakti.

Piemaksa par vēlo izreģistrēšanos no numura: 110 EUR par divvietīgu numuru, 85 EUR par vienvietīgu numuru, 150 EUR par trīvsvietīgu numuru. Pakalpojums pieejams tikai pēc pieprasījuma.

Vienkāršā, bet eleganti dekorētā 4* viesnīca Best Western Hotel Innes  atrodas līdzās Jeanne d’Arc metro stacijai, piecu minūšu gājiena attālumā no Sv. Sernina bazilikas un pavisam netālu no citiem Tulūzas pilsētas centrā izvietotajiem apskates objektiem. Tuvumā tai ir daži pārtikas veikali un kafejnīcas. Viesnīcas istabās pieejams gaisa kondicionieris/apkures sistēma, satelīta vai kabeļtelevīzija, fēns un bezmaksas WI-FI. Bufetes veida brokastis tiek pasniegtas Brokastu telpā, kafiju var nobaudīt Kafijas stūrītī vai bārā. Viesnīcā pieejami arī dzērienu un uzkodu automāti. Noīrēto automašīnu var atstāt uz ielas vai nelielajā viesnīcas stāvvietā.

Svarīgi: viesnīca nepiedāvā izmitināšanu trīsvietīgos vai ģimenes numuros!

Piemaksa par vēlo izreģistrēšanos no numura - 125 EUR par numuru. Pakalpojums pieejams tikai pēc pieprasījuma.

 Papildus informācija par ceļojumu

Ceļojums piemērots visiem, kuriem patīk Francijas senās pilsētas - valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, ēdieniem un vīnu, Francijas laukiem, kā arī bagātas valsts rūpniecības flagmaņiem - pasaules lielāko pasažieru lidmašīnu ražošanu.

Vidējā gaisa temperatūra: ap 16C dienā, ap 6C naktī, lietus iespējamība ~ 50%

Laika starpība ar Latviju: 1 stunda

Valūta: EUR

Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji

Lidojumu izpilda avio kompānija GETJET AIRLINES ar Boeing 737-400 tipa lidmašīnu.

Lidojuma ilgums:

Rīga - Tulūza: 3 h 40 min

Tulūza - Rīga: 3 h 25 min

Atļautais bagāžas apjoms : 5 kg rokas bagāža + 15 kg reģistrētā bagāža

Transfēra laiki lidosta - viesnīca - lidosta:

9. aprīlis, plkst. 11:30 no lidostas uz viesnīcu

13. aprīlis, plkst. 21:30 no viesnīcas uz lidostu

 

Tulūza Lieldienās (ar Flymeaway)

Priekšstatījums