Sicīlija un Katānija Lieldienās

Atpūšoties Sicīlijas brīnišķīgajās pludmalēs un izbaudot vislabāko klimatu Eiropā, vērojot pasakaino ainavu ar vīnogulāju dārziem, kviešu druvām vai apelsīnu un olīvu birzīm, apbrīnojot varenu kalnu grēdas ar Eiropas augstāko un pasaules aktīvāko vulkānu Etnu tajā skaitā, kā arī iepazīstot ārkārtīgi bagātīgos Sicīlijas vēstures, mākslas un arhitektūras pieminekļus, aizmirstas, ka sala daudzu prātos saistās tikai ar organizētās noziedzības – mafijas dzimteni. Iespējams, ka viens no mafijas rašanās iemesliem bija neskaitāmie iebrucēji, kas gadsimtu garumā nežēlīgi centās apspiest salas iemītniekus, aplaupot un pakļaujot nabadzībai salas iedzīvotāju pamatu – ģimeni.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
10.04.2020 14.04.2020 5 Vairāk kā 6 399 € Programma
REZERVĒT

Ceļojuma programma

10.04.2020: Rīga - Katānija 11:40 - 14:15

14.04.2020: Katānija - Rīga 14:00 - 08.30

Lidojums - 399 EUR

Lidojums + 4* viesnīca Hotel Nettuno ar brokastīm- 689 EUR

Lidojums + 3* viesnīcā Hotel Agathae ar kontinentālajām brokastīm- 599 EUR

Atļautais bagāžas apjoms: 5 kg rokas bagāža un 10 kg reģistrētā bagāža.

1. DIENA, sesTDIENA, 11.04. Katānijas pilsēta un Ciklopu Rivjēra

Pl. 9:00 no viesnīcas. Ekskursijas laikā apskatīsim pilsētas vēsturisko centru, kas pateicoties dažādu arhitektūras ietekmju apvienojumam un baroka celtņu pārpilnībai iekļauts UNESCO Pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc tam dosimies gar Jonijas jūras krastu, t.s. Ciklopu Rivjēru uz Ačireāli. Ceļš vedīs gar gleznainiem zvejnieku ciematiem un apstāsimies Ačireālē – lielākajā piejūras reģiona pilsētā, kas atrodas uz klinšainas terases, ar skatu pāri jūras plašumiem. Pilsētā apskatīsim baroka celtnes, kas izgrezno pilsētas centrālo daļu, t.sk. Katedrāli un Domes ēku. Ekskursijas ilgums ~ 6 stundas
Cena:60 EUR 
Cenā iekļauts:transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts).

2. DIENA, svēTDIENA, 12.04. Etnas vulkāns un Taormina

Pl. 9:00 no viesnīcas. Pilnas dienas ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Etnas vulkāna dienvidu nogāzi un Crateri Silvestri rajonu 1800m virs jūras līmeņa. Šeit varēs vērot pēdējo 20 gadu laikā notikušo izvirdumu sekas – lavas laukus. No Silvestri krātera trošu dzelzceļš un 4x4 minibuss mūs uzvedīs līdz vulkāna krāterim, kur gida pavadībā to varēsim apskatīt. Ekskursijas otrajā daļā kājām izstaigāsim Taorminas pilsētu, kur tiks dots arī brīvais laiks. Ekskursijas ilgums ~9 stundas.

Cena:150 EUR 
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, biļete trošu vagoniņam un 4x4 minibuss Etnā, tipiskas sicīliešu pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts).

3. DIENA,PIRMDIENA, 13.04. Ekskursija uz Noto un Sirakūzu

Pl. 9:00 no viesnīcas. Ekskursijas pirmajā daļā dosimies uz Sirakūzu, kur galvenie apskates objekti būs – Vecpilsēta, kas atrodas uz nelielās Ortidžijas salas un ar pārējo pilsētu savienota trīs tiltiem, kā arī arheoloģiskā zona, kuras galveno dominanti veido grieķu teātris un romiešu amfiteātris. Ielūkosimies slavenajā grotā, kas saukta par Dionīsija ausi un pazīstama neparastās akustikas dēļ. Ekskursijas otrajā daļā viesosimies arī Noto, lai novērtētu tās pasaulslaveno baroka arhitektūru. Noto tika pilnīgi izpostīta 1693. gada zemestrīcē, kas sagrāva gandrīz visu Sicīlijas austrumu daļu. Pilsēta tika uzbūvēta pilnīgi no jauna vēlīnā baroka stilā un izmantojot jaunākās tā laika pilsētplānošanas metodes. Ekskursijas ilgums ~8 stundas.

Cena: 85 EUR 
Cenā iekļauts: transports, krieviski runājoša gida pakalpojumi, ieejas maksa arheoloģiskajā parkā, Sirakūza Domā un pusdienas (glāze vīna un ūdens iekļauts)

Papildus informācija

VIESNĪCAs

Hotel Agathae 3* (ar kontinentālajām brokastīm) ir izvietojusies lieliskā vietā - uz Katānijas pilsētas galvenās ielas. Pludmale atrodas 20 min brauciena ar autobusu attālumā. No viesnīcas brokastu terases paveras skats uz Bellini dārziem. Viesnīcā ir arī bārs. Istabās pieejams viss nepieciešamais – apkure/gaisa kondicionieris, fēns, minibārs, bezmaksas WI-FI.

Hotel Nettuno 4* (ar brokastīm) atrodas jūras malā, uz galvenās promenādes, apmēram 45 min. gājiena attālumā no Katānijas pilsētas vēsturiskā centra. Viesnīcas istabās pieejams: apkure/gaisa kondicionieris, fēns, seifs, minibārs, bezmaksas WI-FI. Brokastis un vakariņas varēs nobaudīt restorānā, bet dzērienus – bārā. Viesnīcai ir dārzs, sauļošanās terase, āra baseins. Tiek piedāvātas dažāda veida masāžas. Ja esat noīrējuši automašīnu, tad to varēs atstāt viesnīcas stāvvietā.

Par ceļojumu

Ceļojums piemērots visiem, kas ilgojas pēc saules un patīkamas gaisa temperatūras, mīl krāšņus un neparastus dabasskatus, aizraujas ar baroka un antīko arhitektūru, patīk itāliešu tradīcijas un kultūra.
Gaisa temperatūra: 16-18 C dienā, 8-10 C naktī
Ūdens temperatūra: 14-16 C
Laikapstākļi: lietus iespējamība 30%
Laika starpība ar Latviju: 1 stunda
Jāņem līdz: peldkostīms, ūdensnecaurlaidīgs apģērbs/lietussargs; silts apģērbs, galvassega, cimdi (vai jābūt gataviem tos nomāt), ja iecerēts apskatīt Etnas vulkānu
Valūta: EUR
Grupu pavadīs latviski un krieviski runājoši FlyMeAway grupas vadītāji
Lidojumu izpilda avio kompānija GETJET AIRLINES ar Boeing 737-400 tipa lidmašīnu.
Lidojuma ilgums:
Rīga - Katānija:  3h 35 min
Katānija - Rīga:  3h 30 min
Atļautais bagāžas apjoms: 5 kg rokas bagāža + 10 kg reģistrētā bagāža
Transfera laiki lidosta - viesnīca - lidosta:
10. aprīlis, plkst. 14:15 transfers no lidostas uz viesnīcu
14. aprīlis, plkst. 11:30 transfers no viesnīcas uz lidostu

Sicīlija un Katānija Lieldienās (ar Flymeaway)

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.