Dienvidamerikas daba un pilsētas Argentīnā un Čīlē

Pārskats Galerija

Dienvidamerikas daba un pilsētas Argentīnā un Čīlē

Maza Grupa

Argentīna - pēc platības viena no lielākajām Dienvidamerikas valstīm. Šī zeme apvieno vienus no skaistākajiem pasaules dabas veidojumiem, kurus bieži redzam televīzijā – Patagonijas ledājus un vareno Iguasu ūdenskritumu. Apskatīsim arī eiropeisko Buenosairesu ar tango šova apmeklējumu, nobaudīsim Argentīnas vīnus Mendozā un apskatīsim Andu kalnus. Noslēgumā viesosimies Čīles galvaspilsētā Santjago un Klusā okeāna pilsētā Valparaiso.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
22.10.2021 05.11.2021 15 6 4798 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītājs Kristaps Veide

Ceļojuma programma

Iguasu ūdenskritums Brazīlijas un Argentīnas pusēs – Buenosairesa   El Calafate – Mendoza – Santjago – Valparaiso – Santjago

Vai šis ceļojums Tev ir piemērots:

 • Ceļojuma laikā vairāki iekšējie lidojumi;
 • Čīle kopumā 3 dienas ceļojuma noslēgumā;
 • Vairākās ceļojuma dienās iekļautas līdzi ņemamās pusdienas.

1. DIENA, PIEKTDIENA, 22.10. RĪGA – AMSTERDAMA – RIODEŽANEIRO

No rīta pulcēšanās Rīgas lidostā, lidojums Rīga – Amsterdama vai Parīze. Turpinājumā lidojums uz Brazīlijas pilsētu Riodežaneiro, vakarā ierašanās pilsētā un nakts viesnīcā Riodežaneiro.

2. DIENA, SESTDIENA, 23.10. RIODEŽANEIRO – FOZ DO IGUAZU BRA – PUERTO IGUAZU ARG

No rīta ceļosim uz  Foz do Iguazu, pilsētu, kas atrodas pie triju valstu robežas– Brazīlijas, Paragvajas un Argentīnas. Šī vieta ir lielisks sākumpunkts viena no skaistākajiem ūdenskritumiem pasaulē – Iguasu ūdenskrituma apskatei. Apskatīsim ūdenskritumu no Brazīlijas puses. Vērosim ūdenskrituma iespaidīgās ūdens masas, kas gāžas pat no 72 m augstuma. Sāksim ekskursiju no Brazīlijas Nacionālā parka, no kura paveras skaisti skati uz ūdenskritumu. Pēc tā apskates dosimies uz Puerto Iguazu pilsētu Argentīnas pusē. Nakts viesnīcā Puerto Iguazu.   

3. DIENA, SVĒTDIENA, 24.10. PUERTO IGUAZU ARG  BUENOSAIRESA

Šo dienu pavadīsim pie ūdenskrituma Argentīnas pusē. Dosimies pastaigā pa trim galvenajām takām: augšējo, zemāko un “Velna Rīkles” taku. Dosimies pa augšējo taku un apskatīsim Divu Māsu, Bosetti, Ādama un Ievas, Bernabe Mendez, Mbiguá un San Martín ūdenskritumus no augšas. Pa zemāko taku dosimies aptuveni pusotras stundas garā pārgājienā, no šīs takas mēs redzēsim ūdenskritumus no to vidusdaļas. Nonāksim līdz ūdenskrituma augšai, šeit mēs redzēsim Iguazu upi, tālāk dosimies pastaigā pa tiltu, kuras galā ir izveidots balkons, ko sauc par Velna Rīkli. Nakts viesnīcā Puerto Iguazu. Izvēlei: Iespēja doties aizraujošā izbraucienā ar ātrlaivu pa upi gar pašu ūdenskritumu (no 68 EUR). Vakarā lidojums uz Buenosairesu, nakts viesnīcā Buenosairesā.

4. DIENA, PIRMDIENA, 25.10. BUENOSAIRESA

Argentīnas galvaspilsētu Buenosairesu dēvē par Latīņamerikas Parīzi, tulkojumā buenos aires nozīmē labs gaiss. Pilsēta sevī apvieno Eiropas un Latīņamerikas garu. Apskatīsim Bokas rajonu, kas ir Buenosairesas Monmartra ar koši krāsotām mājām. Apmeklēsim arī Palermo un Rekoletas rajonus, kuri glabā vēstures un arhitektūras vērtības. Nakts viesnīcā Buenosairesā.

5. DIENA, OTRDIENA, 26.10. BUENOSAIRESA

Turpināsim iepazīt Buenosairesu. Apmeklēsim San Telmo rajonu, kuram piemīt īpaša aura. Paviesosimies pilsētas nozīmīgās vietās. Vakarā viena no Argentīnas vizītkartēm - Tango šova apmeklējums ar vakariņām, kas atklāj Argentīnas kaislīgo dejas skaistumu un ritmus. Nakts viesnīcā Buenosairesā.

6. DIENA, TREŠDIENA, 27.10. BUENOSAIRESA  EL CALAFATE

No rīta lidojums uz El Calafati, kas atrodas Patagonijas reģionāArgentīnas dienvidos. Šo mazo pilsētu ieskauj sniegotu kalnu virsotnes. Tās nosaukums radies no Patagonijas krūma un tā kalpo kā vārti uz Ledāja Nacionālo Parku ar pasaulslaveno ledāju Perito Moreno. Nakts viesnīcā El Calafatē.

7. DIENA, CETURTDIENA, 28.10. EL CALAFATE

No rīta dosimies uz Ledāja Nacionālo parku, kas atrodas 80 km un pusotras stundas brauciena attālumā no El Calafate, Iebraucot parkā, ainava mainās, paveras zaļa, augiem bagāta pasaule. Lago Argentino krastos atrodas Perito Moreno ledājs – iespaidīgs, viens no pasaules slavenākajiem ledājiem 30 kilometru garumāun 5 kilometru platumā tā lejasdaļā. Tas paceļas 30–60 m augstumā virs ezera līmeņa un 250 – 350 m dziļumā zem ūdens. Reizēm ir dzirdama dārdoņa, kas veidojas ledum krakšķot un lūstot. Vēlā pēcpusdienā atgriežamies pilsētā. Nakts viesnīcā El Calafate.

8. DIENA, PIEKTDIENA, 29.10. ELCALAFATE

Turpināsim iepazīt Argentīnas dienvidu daļu - Patagoniju, dosimies braucienā ar kuģi pa ezeru tuvāk Upsalas ledājan, vērojot neskartos Patagonijas dabas skatus. Turpinājumā sēdīsimies džipos un izbrauksim pa Andu kalnu ceļiem, vērojot kalnu ainavas. Dosimies nelielā pastaigā pa tuvējo apkārtni un vakarā atgriezīsimiespilsētā. Nakts viesnīcā El Calafatē.

9. DIENA, SESTDIENA, 30.10. EL CALAFATE  MENDOZA

Pēc brokastīm dosimies tālāk uz vēl vienu pavisam atšķirīgu Argentīnas reģionu. Lidojums ar pārsēšanos uz Mendozu. Šis ir vīnu reģions, slavens visā pasaulē šeit audzēto vīnogu un Argentīnas vīna dēļ. Reģiona rietumu pusē kā dabiskā robeža starp Čīli ir Andu kalnu grēda. Ierašanās un brauciens uz viesnīcu, nakts viesnīcā Mendozā.

10. DIENA, SVĒTDIENA, 31.10. MENDOZA – ARGENTĪNAS VĪNI

Šodienas mērķis ir vienkāršs – atpūsties un baudīt vīnu! Apmeklēsim trīs dažādas Argentīnas vīnu darītavas, uzzināsim par vīna audzēšanas tradīcijām. Nogaršosim arī uzkodas – sieru un mājās ceptu maizi. Redzēsim vīnogu laukus un baudīsim pusdienas. Pēcpusdienā atgriešanās pilsētā. Nakts viesnīcā Mendozā.

11. DIENA, PIRMDIENA, 01.11. MENDOZA – ANDU KALNI/ AKONKAGVA

Dienvidamerikas un vieni no pasaules augstākajiem kalniem Andi atrodas netālu no Mendozas pilsētas. Apmeklēsim Akonkagvas parku, kas atrodas pie gan Ziemeļamerikas, gan Dienvidamerikas augstākās virsotnes Akonkagvas 6962 m vjl. Nonāksim līdz kalna dienvidu pusei un vērosim iespaidīgās kalnu ainavas. Dosimies arī neilgā pārgājienā pa parku. Pa ceļam vērosim Andu kalnu ainavas un vakarā atgriezīsimies pilsētā. Nakts viesnīcā Mendozā.

12. DIENA, OTRDIENA, 02.11. MENDOZA – SANTJAGO

Pēc brokastīm brauciens pa sauszemi, šķērsojot Andu kalnus, uz Čīli. Ieradīsimies Santiago de Chile un dosimies pilsētas apskates tūrē, pilsētas senā un modernā daļa veido iespaidu par mūsdienu Čīles galvaspilsētu. Kā pilsētai Dienvidamerikā, arī Santjago atrodas Plaza de Armas jeb Ieroču laukums. Modernais mijas ar senlaicīgo.Nakts viesnīcā Santjago.

13. DIENA, TREŠDIENA, 03.11. SANTJAGO  VALPARAISO

Šodien dosimies ārpus Čīles galvaspilsētas Santjago uz Klusā okeāna piekrasti un vienu no valsts lielākajām pilsētām okeāna krastā –Valparaiso. Čīles vecākā un svarīgākā osta ar krāsainām ēkām un vairākiem pacēlājiem rada pilsētas sajūtu. Pēc pilsētas centra apskates dosimies augstāk blakus esošajos kalnos un vērosim pilsētu ar tās arhitektūru un okeānu no augšas. Nakts viesnīcā Valparaiso.

14. DIENA, CETURTDIENA, 04.11. VALPARAISO  SANTJAGO  PARĪZE

Brīvs rīts pilsētā, iespēja pastaigāties, iegādāties piemiņas lietas no Čīles vai baudīt pilsētas ritmu. Ap pusdienas laiku brauciens uz lidostu, ap 16:30 lidojums Santjago – Parīze, nakts lidmašīnā.

15. DIENA, PIEKTDIENA, 05.11. PARĪZE  RĪGA

No rīta ierašanās Parīzē, turpinājumā lidojums uz Rīgu, ap 22:00 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Amsterdama – Riodežaneiro/ Santjago – Parīze – Rīga;
 • iekšējie lidojumi;
 • naktsmītnes 3* viesnīcās divvietīgā istabā;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • 12 brokastis, 7 pusdienas ( tai skaitā līdzi ņemamās pusdienas) un 1 vakariņas;
 • aprakstā minētās ekskursijas, ieejas maksas parkos un apskates objektos;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu valodā runājošs vietējais gids;

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošajam personālam;

Piemaksa: par vienvietīgu numuru 745 EUR.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: Pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgiešanās.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 10 nedēļas (70 dienas) pirms ceļojuma - līdz 13.08.2021.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 6 nedēļas (42 dienas) pirms ceļojuma - līdz 10.09.2021.                 

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms ceļojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu pēc sekojošiem anulācijas noteikumiem:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (02.09.2021.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 dienas pirms ceļojuma (03.09.2021. – 16.09.2021.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma (līdz 16.09.2021.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summa.

APDROŠINĀŠANA

Informējam, ka apdrošināšana, lai  segtu kompleksā tūrisma pakalpojuma līguma izbeigšanas izmaksas, ja līgumu izbeidz ceļotājs, vai palīdzības izmaksas (ieskaitot repatriāciju) negadījuma, slimības vai nāves gadījumā, ir brīvprātīga.

VAKCINĀCIJA

Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients uzzina Sabiedrības veselības aģentūras Vakcinācijas dienestā, interneta mājaslapā www.vd.lv.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ceļojums tiek nodrošināts, ja ir pieteikušās vismaz 8 personas;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 20 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Jēkaba Ceļojumi patur tiesības mainīt dienu kārtību un apskates objektu secību;
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators “Jēkaba aģentūra”.

Izbraukšana Piezīmes
22.10.2021 Grupas vadītājs Kristaps Veide

Dienvidamerikas daba un pilsētas Argentīnā un Čīlē

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.