Jaunzēlandes brīnišķā daba

Pārskats Galerija

Jaunzēlandes brīnišķā daba

Maza Grupa

Aotearoa jeb Garā Baltā Mākoņa zeme, tā šo tālo zemi nosauca tās pirmie iedzīvotāji maori, kuri šeit ieceļoja no Polinēzijas. Salu valsts tālu prom no visas pasaules, tuvākā valsts Austrālija atrodas vairāk kā 2000 km attālumā. Kā saka vietējie, šeit nav indīgu dzīvnieku, šeit ir droši, ērti, gaiss svaigs, ūdens tīrs, dzīve skaista. Jaunzēlandes ziemeļu un dienvidu salas atšķiras un padara šo vietu vēl savdabīgāku. No karstajiem geizeriem un maoru kultūras ziemeļos, līdz sniegotiem kalniem un fjordiem dienvidos. Jaunzēlandes apmeklējums ir īpašs, jo šī zeme atrodas vairāk kā 17 000 km tālu no Latvijas un ir viena no tālākajām zemēm. Kia Ora Jaunzēlandē!

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
16.04.2021 02.05.2021 17 Vietu nav 4770 € Programma

Piezīmes:
Grupas vadītājs Andžejs Reiters

Ceļojuma programma

Rīga – Singapūra – Sidneja  Oklenda – Tauranga – Taupo  Rotorua– Kraistčērča – Artūra pāreja Hokitika – Franča Jofeza ledājs  Kvīnstauna – Milford Sound fjords – Singapūra  Rīga

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Garš lidojums uz un no Jaunzēlandes;
 • Grupas vadītājs ir šoferis un gids Jaunzēlandes daļā;
 • Ceļojums dabas mīļotājiem;
 • Ceļojuma sākumā viena diena Singapūrā un viena diena Sidnejā.

1. DIENA, PIEKTDIENA, 16.04. RĪGA – HELSINKI  SINGAPŪRA

Ap 16:00 pulcēšanās Rīgas lidostā, 17:55 lidojums Rīga – Helsinki, pēc tā lidojums Helsinki – Singapūra, nakts lidmašīnā.

2. DIENA, SESTdiena, 17.04. SINGAPŪRA

Vēlā pēcpusdienā ierašanās modernajā un attīstītajā Singapūrā. Brauciens uz viesnīcu, vakarā iespēja doties pastaigā pa naksnīgo pilsētu. Nakts viesnīcā Singapūrā.

3. DIENA, SVĒTDiena, 18.04. SINGAPŪRA

Pēc brokastīm pastaiga pa Singapūras pilsētu, modernā augstceltņu daļa ar slaveno Marina Bay Sands viesnīcu. Iepazīsim šo multikulturālo pilsētu kurā saplūst dažādu tautu cilvēki. Pilsēta tiek uzskatīta par vienu no vistīrākajā un sakārtotākajām visā pasaulē. Nakts viesnīcā Singapūrā.

4. DIENA, PIRMdiena, 19.04. SINGAPŪRA  SIDNEJA

Agri no rīta lidojums Singapūra – Sidneja, vakarā ierašanās Austrālijas un pasaules slavenajā Sidnejā, brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Sidnejā.

5. DIENA, OTRdiena, 20.04. SIDNEJA  oklenda

Diena Sidnejā, pastaiga pa pilsētas centrālo daļu, slavenās operas ēkas apskate un Sidnejas tilts. Vēlā pēcpusdienā brauciens uz lidostu un lidojums Sidneja – Oklenda. Vēlā vakarā ierašanās Garā Baltā mākoņa zemē Jaunzēlandē!

6. DIENA, TREŠDIENA, 21.04. OKLENDA  TAURANGA

Brauciens uz kalnu no kura vērojami skati uz bijušo galvaspilsētu un valsts kultūras centru – Oklendu. Pēc tā turpināsim mūsu ceļu uz Jaunzēlandes atpūtas pilsētu – Taurangu, tā izvietojusies pie līča Bay Of Plenty, kas saplūst ar Kluso okeānu. Iespēja pastaigāt pa līča krastu un baudīt šīs mazās kūrortpilsētas auru un jūras krastu. Pastaiga uz Mount Manganui no kura paveras skats uz pilsētu un Bay of Plenty. Nakts Taurangā.

7. DIENA, CETURTdiena, 22.04. TAURANGA  TAUPO

Turpināsim ceļu pa Ziemeļu salu un mūsu šīs dienas galamērķis - Jaunzēlandes lielākais ezers Taupo. Pa ceļam uz to vairākas pieturas. Pēcpusdienās ieradīsimies pie Taupo ezera gar kuru izvietojušies vairāki savdabīgi apskates objekti – Huka ūdenskritums un Craters of a Moon ģeotermālais lauks. Nakts viesnīcā Taupo.

8. DIENA, PIEKTdiena, 23.04. TAUPO  ROTORUA

Turpinājumā brauksim uz vienu no Jaunzēlandes zināmākajām vietām – Rotorua, pilsēta slavena ar ģeotermālo aktivitāti un vietējo maoru kultūru. Apmeklēsim Waiotapu Termālo parku, ko dēvē par brīnumzemi. Šeit apskatīsim dabiskos ūdens baseinus, geizerus, dubļu ezerus un minerāļu terases. Rotorua Government dārzi piešķir pilsētai īpašu sajūtu. Vakarā papildus iespējams Polinēziešu Spa apmeklējums. Nakts viesnīcā Rotorua.

9. DIENA, SESTdiena, 24.04. ROTORUA

Šo dienu veltīsim Rotorua pilsētai. Te Puia, pirmiedzīvotāju maoru izveidota teritorija ar informāciju par šo cilvēku dzīvi un tradīcijām. Apmeklēsim arī savdabīgu sarkano koku mežu. Vakarā piedalīsimies un baudīsim tradicionālas hangi vakariņas ar maoru šovu. Nakts viesnīcā Rotorua. 

10. DIENA, SVĒTdiena, 25.04. ROTORUA  KRAISTČĒRČA – AKAROA  KRAISTČĒRČA

No rīta lidojums uz Dienvidu salu - Kraistčērčas pilsētu. Pēc ielidošanas brauksim uz okeāna krastu Akaroa pilsētā. Šī vieta izpelnījusies slavu delfīnu un vaļu vērošanā. Izbrauciens ar kuģi pa līci. Vērosim okeānu, apkārtējo dabu un ūdens dzīvniekus. Brauciens uz Kraistčērču un pastaiga pa pilsētu, šī ir Dienvidu salas lielākā pilsēta. Nakts viesnīcā Kraistčērčā.

11. DIENA, PIRMdiena, 26.04. KRAISTČĒRČA – ARTŪRA PĀREJA  HOKITIKA

Turpinājumā ceļosim caur visai Dienvidu salai un Dienvidu Alpu kalniem uz salas rietumu pusi. Pa ceļam apskatīsim Artūra pāreju, kas ir viena no pavisam nedaudzām vietām kur var šķērsot Dienvidu Alpu kalnus no salas austrumu puses uz salas rietumu pusi. Pa ceļam apstāsimies apskatīt ūdenskritumu un apkārtējās ainavas. Ierašanās salas rietumu pusē pie okeāna. Nakts viesnīcā Hokitikā. 

12. DIENA, OTRdiena, 27.04. HOKITIKA – FRANČA JOZEFA LEDĀJS  FOKSA LEDĀJS

Pēc brokastīm dosimies tuvāk ledājiem. Franča Jozefa un Foksa ledāji ir strauji kūstoši un atrodas starp plašajiem un zaļajiem mežiem. Pastaiga Franča Jozefa ledāja apkārtnē. Dienvidu Alpu kalnu augstākā virsotne ir 3724 m augstais Kuka kalns, kas skaidrā laikā ir saskatāms no šīs apkārtnes. Pasataiga apkārt vienam no Jaunzēlandes slavenākajiem ezeriem - Matheson ezeru. Nakts viesnīcā Foksa ledāja apkārtnē.

13. DIENA, TREŠdiena, 28.04. FOKSA LEDĀJS  KVĪNSTAUNA

Šodien mērosim tālāku ceļudienvidu virzienā uz Kvīnstaunu. Pa ceļam vairākkārt apstāsimies baudīt Jaunzēlandes dabu. Ezeri un zaļie meži rada īpašu sajūtu. Pēcpusdienā ierašanās Kvīnstaunā. Wakatipu ezera krastā ainaviskā vietā kalnu ieskauta, izvietojusies Kvīnstaunas pilsēta. Šī ir viena no valsts pazīstamākajām un skaistākajām pilsētām. Brauciens kalnā no kura paveras skats uz pilsētu un apkārtni. Nakts viesnīcā Kvīnstaunā.

14. DIENA, CETURTdiena, 29.04. KVĪNSTAUNA – MILFORD SOUND FJORDS  KVĪNSTAUNA

No rīta dosimies ceļā, kas vijas gar kalniem, ezeriem, cauri mežiem, gar ūdenskritumiem un pļavu plašumiem uz Milford Sound, kas ir viens no pazīstamākajiem fjordiem pasaulē - te klinšainie kalni slejas augšup, to sienām cieši piekļaujas lietusmeži un ūdenskritumi krīt lejup fjordā. Pēc kruīza atgriešanās un nakts viesnīcā Kvīnstaunā.

15. DIENA, PIEKTdiena, 30.04. KVĪNSTAUNA  KRAISTČĒRČA

Šodien apmeklēsim Kvīnstaunai netālu esošos vīnu laukus, Gibstona ielejas apmeklējums ar Jaunzēlandes vīnu degustāciju. Pēc tā brauciens uz Kvīnstaunas lidostu un lidojums uz Kraistčērču. Nakts viesnīcā Kraistčērčā.

16. DIENA, SESTdiena, 01.05. KRAISTČĒRČA – SINGAPŪRA  HELSINKI

No rīta lidojums Kraistčērča – Singapūra un turpinājumā lidojums Singapūra – Helsinki, nakts lidmašīnā.

17. DIENA, SVĒTdiena, 02.05. HELSINKI  RĪGA

Agri no rīta ap 06:15 ierašanās Helsinkos, 07:55 lidojums uz Rīgu, ap 09:05 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļetes Rīga – Singapūra – Rīga, Singapūra – Sidneja un Sidneja – Oklenda;
 • iekšējie lidojumi Rotorua – Kraistčērča un Kvīnstauna - Kraistčērča;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana naktsmītnēs 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 12 brokastis;
 • aprakstā minētās apskates vietas;
 • ieejas Craters of a Moon, WaioTapu, Te Puia, Hangi vakariņas, Akaroa izbrauciens ar kuģi un Milforda kruīzs.
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā;

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;

Piemaksa par vienvietīgu numuru: 896 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • jūsu vieta tiks rezervēta pēc 800 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 05.02.2021;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma, t.i. līdz 05.03.2021.

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās dienas līdz 50 dienas (25.02.2021.) pirms ceļojuma tiek ieturēti 800 EUR;
 • atsakoties 49 – 36 dienas (26.02. - 11.03.) pirms ceļojuma tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas (līdz 11.03.) pirms ceļojuma, tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.

Izbraukšana Piezīmes
16.04.2021 Grupas vadītājs Andžejs Reiters

Jaunzēlandes brīnišķā daba

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.