Maskava Jaunā gada noskaņās

Maza Grupa

Maskavas nosaukums ir cēlies no Maskavas upes nosaukuma. Senkrievu valodā pilsēta tika saukta par град Москов, kas nozīmē "Maskavas upes pilsēta". Maskava pirmo reizi ir pieminēta hronikā 1147. gadā, 13. gadsimta beigās tā kļuva par Maskavijas galvaspilsētu un tai bija īpaša loma Krievijas vēsturē. Līdz 1712. gadam tā bija Krievijas caristes galvaspilsēta.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
29.12.2020 03.01.2021 6 Vietu nav 1065 € Programma

Ceļojuma programma

Rīga – Maskava – Sarkanais laukums – Kremlis – Arbats – torņi “Federācija” – Rīga

Grupā līdz 15 ceļotājiem

1. DIENA,  OTRDIENA, 29.12.  RĪGA – MASKAVA

10.45 tikšanās Rīgas lidostā, 12.45 – 15.30 lidojums Rīga – Maskava. Izbrauksim slavenākās pilsētas ielas, bulvārus, gūsim pirmos priekšatus par Maskavu. Apskatīsimies Zvirbuļu kalnus – Vorobjovi gori, kas savu nosaukumu ieguva no tēva Vorobeja, Maskavas universitāti, to 1755. gadā pēc krievu zinātnieka M. Lomonosova iniciatīvas. Transfērs uz viesnīcu. Vakariņas un nakts viesnīcā Maskavā.

2. DIENA,  TREŠDIENA, 30.12.  MASKAVA – VECAIS ARBATS – EGLĪŠU MANTIŅU RŪPNĪCA

Brokastis. Ar kājām izstaigāsim Veco Arbatu – pirmo galvaspilsētas kājāmgājēju ielu. Apskatīsim Puškina ģimenes māju, dzejnieka Bulata Okudžavas bērnības māju, Vahtangova teātra ēku. Uzzināsim daudzus interesantus stāstus par Maskavas slavenībām. Pēc kopīgām pusdienām dosimies uz eglīšu mantiņu fabriku, kurā mums izstāstīs mantiņu izgatavošanas noslēpumus. Varēsim paši piedalīties mantiņu apgleznošanā. Pēc ekskursijas brīvs laiks pilsētā. Varēsim izstaigāt ГУМ  - GUM  un ЦУМ – CUM, lielākos un krāšņākos veikalus. Varēsim pabraukāt ar metro un apskatīt vienas no skaistākajām metro stacijām. Iepazīsimies ar daudzo suvenīru veikaliņu sortimentu un atradīsim sev pašu piemērotāko. Vakariņas baudīsim kafejnīcā vai restorānā, pēc pašu izvēles. Nakts viesnīcā Maskavā.

3. DIENA,  CETURTDIENA, 31.12. MASKAVA

Pēc brokastīm dosimies ekskursijā “Ziemassvētku egles” – apskatīsim svarīgākas Maskavas egles, uzzināsim no kurienes radušās Jaunā gada svinēšanas tradīcijas, kā notiek svinības citās valstīs. Redzēsim lielāko Maskavas egli un galveno valsts egli Sarkanajā laukumā.  Pēc kopīgām pusdienām apmeklēsim “Seno galvaspilsētu”  Sarkanajā laukumā. Mums izstāstīs par Kremļa sienām, torņiem, Kristus Glābēja katedrāli – galveno Krievijas katedrāli. Kitai-gorod ir viens no vecākajiem Maskavas rajoniem. Staigājot pa Jaunā gada tirdziņiem, dosimies neparastā ceļojumā uz dažādām valstīm, jo gada nogalē uz Maskavu sabrauc amatnieki un dizaineri no Strasbūras, Prāgas, Vīnes, lai baudītu svētku noskaņojumu un piedāvātu savus darbus. Nakts viesnīcā Maskavā.

4. DIENA, PIEKTDIENA, 01.01.2021. MASKAVA

Brīva diena atpūtai pēc Jaunā gada sagaidīšanas. Šodien varēsim izstaigāt vietas, kas mums iepatikās visvairāk. Kādam tas būs Vecais Arbats, kādam pastaiga Aleksandra dārzā, kāds pavadīs laiku viesnīcas peldbaseinā. Ieteiktu apskatīt Obrazcova leļļu teātra interesanto pulksteni, aizbraukt līdz Ņikuļina cirkam, kas atrodās uz  Tsvetnoy Boulevard.Savā pastaigu maršrutā var iekļaut arī vienu no 7 slavenājām Maskavas augstceltnēm, kas atrodas uz  Kotelnicheskaya ulica, kurā dzīvoja padomju laika slavenības un uzņemti dažas ainas no filmas “Maskava asarām netic”. Nakts viesnīcā Maskavā.

5. DIENA,  SESTDIENA, 02.01.2021.  MASKAVA  

Iepazīšanās ar moderno Maskavu: Moscow – City, Park – Zaradje - modernais izklaides parks, kas atrodas pašā Maskavas centrā, kurā apvienoti augi no dažādām Krievijas klimatiskajām zonām, ar moderno mākslu. Pēc kopīgām pusdienām dosimies uz skatu torņiem “Federācija”. Mēs uzzināsim Maskavas augstceltņu vēsturi sākot no Ivana Bargā laikiem līdz pat mūsdienām.  Brīvs laiks pilsētā. Nakts viesnīcā Maskavā.

6. DIENA,  SVĒTDIENA, 03.01.2021.  MASKAVA – RĪGA

Brīvs rīts pilsētā. Transfērs uz lidostu. 16.25 - 17.10 lidojums Maskava - Rīga.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojuma biļete Rīga – Maskava – Rīga;
 • Krievijas vīza;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • dzīvošana 3* viesnīcā divvietīgos numuros Maskavas centrā;
 • 5 brokastis un 3 pusdienas, 1 vakariņas;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un krievu valodā runājoši vietējie gidi;
 • ieejas biļetes programmā minētajos apskates objektos.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas izmaksas;
 • dzeramnaudas vietējiem gidiem un autobusu vadītājiem;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam.

Piemaksa: par vienvietīgu numuru –180 EUR.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pase un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiek rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • otrā iemaksa 50% no atlikušās summas jāveic ne vēlāk kā 70 dienas pirms ceļojuma (20.10.).
 • atlikušās summas pilna samaksa jāveic ne vēlāk kā 42 dienas pirms ceļojuma (17.11.).

Ceļojuma anulācijas noteikumi:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (09.11.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49-36 dienas pirms ceļojuma (10.11. – 23.11.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk nekā 36 dienas pirms ceļojuma (24.11.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summas.

Nepieciešamie dokumenti Krievijas vīzas saņemšanai:

 • pase (jābūt derīgai 6 mēnešus pēc atgriešanās), krāsains fotoattēls uz balta fona 35 mm x 45 mm (80% seja) un aizpildīta anketa (veidlapu varēsiet saņemt Jēkaba ceļojumu birojā vai pa e-pastu).

Ievērībai:

 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ceļojuma cena var pieaugt mainoties LR likumdošanai “Par PVN”, kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 15 dienas  pirms plānotās  izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Grupas sapulce notiks Jēkaba Ceļojumu birojā;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr.380.

Maskava Jaunā gada noskaņās

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.