Daudzveidīgā Kolumbija un Ekvadora ar atpūtu Kirasao salā

Maza Grupa

Katrs no mums ir dzirdējis par Kolumbiju, bet ko par šo valsti mēs esam dzirdējuši un kāda tā ir patiesībā? Dosimies iepazīt šo Dienvidamerikas zemi, kas kļūst arvien pieejamāka un mums piedāvā baudīt Andu kalnus, kuri stiepjas visas Dienvidamerikas garumā un ir vieni no augstākajiem kalniem pasaulē, lietus mežus valsts ziemeļos ar tās dažādo floru un faunu, kolonizācijas laika pēdas, kas slēpjas vairāku pilsētu apbūvē un gaisotnē, kā arī Karību jūras pludmales, kuras pazīstam caur mums zināmām Karību jūras salām, bet skaistas pludmales ir arī Kolumbijā. Pati Kolumbija mainās un kā viena no tās prioritātēm ir drošība, šī valsts rūpējas par tūristu drošību. Ceļojuma sākumā viesosimies Ekvadorā, iepazīsim vienu no pasaules augstākajām galvaspilsētā Kito. Pabūsim uz ekvatora līnijas un apmeklēsim Kotopaksi nacionālo parku. Noslēgumā pavadīsim 2 atpūtas dienas Nīderlandes autonomajā valstī/salā Kirasao, kas atrodas Karību jūrā netālu no Venecuēlas.

Izbraukšana Iebraukšana Ilgums Brīvas vietas Cena
11.03.2021 24.03.2021 14 6 3680 € Programma
REZERVĒT

Piezīmes:
Grupas vadītājs Kristaps Veide

Ceļojuma programma

Kito – Kotopaksi  Pasto – Popajana – Kali – Kartahena  Taironas nacionālais parks – Santa Marta – Kirasao

Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?

 • Ceļojums pa vairākiem klimata ziņā atšķirīgiem reģioniem;
 • Kolumbijas daļā daži garāki sauszemes pārbraucieni.

1. DIENA, CETURTDIENA, 11.03.  RĪGA – AMSTERDAMA  KITO

No rīta 05:30 pulcēšanās Rīgas lidostā, 07:35 lidojums Rīga – Kito ar pārsēšanos, vakarā ierašanās Ekvadoras pilsētā Kito, brauciens uz viesnīcu. Nakts viesnīcā Kito.

2. DIENA, PIEKTDIENA, 12.03. KITO

Kito atrodas uz paša ekvatora 2850 m v.j.l. Šie divi iemesli nosaka konstantus klimatiskos apstākļus visu gadu. Saullēkts ir sešos no rīta un saulriets sešos vakarā. Pēc brokastīm dosimies Ekvadoras galvaspilsētas Kito apskates ekskursijā. Izstaigāsim Kito koloniālo daļu, apskatīsim Neatkarības laukumu ar Prezidenta pili, Katedrāli un El Sagrario baznīcu. San Francisko – vecākā Ekvadoras baznīca ar 16. gadsimta interjeru un dažādu mākslas darbu kolekcijām. El Panecillo ir vulkānikas izcelsmes kalns Kito pilsētā no kura paveras visaptverošs skats uz Kito. Pabūsim arī uz ekvatora, kas dabā atzīmēts ar monumentālu būvi. Nakts viesnīcā Kito.

3. DIENA, SESTDIENA, 13.03. KITO – KOTOPAKSI NACIONĀLAIS PARKS  KITO

Pēc brokastīm dosimies uz Kotopaksi nacionālo parku. Tas ir Ekvadoras visiecienītākais nacionālais parks. Parka simbols ir Kotopaksi vulkāns, kas ir pasaulē augstākais. Tā virsotne duras cauri mākoņiem un sasniedz vairāk nekā 5000 m.v.j. l. Dosimies pastaigā gar Limpiopungo ezeru, kas atrodas aptuveni 3800 m vjl. augstumā. No šejienes paveras visaptverošs skats uz augstkalniem. Vakarā atgriešanās un nakts viesnīcā Kito.

4. DIENA, SVĒTDIENA, 14.03. KITO  PASTO

Šodien ceļosim uz Kolumbiju. Sauszemes pārbrauciens pa Panamerikas maģistrāli uz Kolumbiju, robežas šķērsošana un ierašanās Narino provincē. Apmeklēsim pārsteidzošu gotikas stilā celto iespaidīgo baznīcu, kas atrodas Guiataras upes kanjona malā. Pēc tā brauciens pa Andiem, kur sadalās Andu kalnu grēdas Rietumu un Centrālā daļa. Ierašanās Pasto pilsētā un nakts viesnīcā netālu no pilsētas pie ezera.

5. DIENA, PIRMDIENA, 15.03. PASTO – LAGUNA DE LA COCHA

Pēc brokastīm iepazisim vienu no vistālāk uz dienvidiem esošo Kolumbijas pilsētu Pasto un Narino provinces dabu Laguna de la Cocha rezervātā, kas atrodas 2760 m vjl. pie ezera. Pastaigāsim pa pastaigu taku un izbrauksim ar laivu pa ezeru. Iespēja vērot putnus un aizsargājamo dabu Corota salā. Nakts viesnīcā netālu no pilsētas pie ezera.

6. DIENA, OTRDIENA, 16.03. PASTO  POPAJANA

Ceļosim talāk uz Kaukas provinci un Popajanas pilsētu. Pēc ierašanās pilsētas ekskursija, kuras laikā apskatīsim šo “balto pilsētu”, kuru arī dēvē par vienu no skaistākajām koloniālajām pilsētām visā Dienvidamerikā. Apmeklēsim pilsētas nozīmīgākās vietas. Pilsētā dominē arhitektūra baltā krāsā. Nakts viesnīcā Popajanā.

7. DIENA, TREŠDIENA, 17.03.  POPAJANA – SILVIA  KALI

Turpināsim mūsu ceļu pa Andu kalniem uz Silvia pilsētu. Šī ir Guambian – Misak iezemiešu apdzīvota vieta. Pilsēta un tās apkārtējos ciematos dzīvo šie cilvēki, kuri pieturās savām tradīcijām. Uzzināsim par šejienes dzīvi un apmeklēsim savdabīgu medicīnas augu dārzu, kur tiek audzēti medicīnas augi slimnieku vajadzībām. Apmeklēsim arī vietējo aptieku, kur iedzīvotājiem tiek ieteiktas dažādas ārstniecības metodes Turpināsim ceļu uz Valle de Cauca provinci un Kali pilsētu. Pēcpusdienā Kali pilsētas apskate. Nakts viesnīcā Kali.

8. DIENA, CETURTDIENA, 18.03. KALI  KARTAHENA

Šodien pēc brokastīm dosimies uz lidostu un ceļosim uz valsts ziemeļiem pie Karību jūras. Lidojums uz Kolumbijas ziemeļiem, uz uz Kartahenu. Cartagena de Indias - šī vēsturiskā un krāšņā pilsēta ar mūri un vēsturisko centru ir iekļauta UNESCO sarakstā. Tā apvieno spāņu arhitektūru un āfrikāņu kultūru. Ar vislielāko skaitu āfrikāņu pēcteču, Kartahena tiek uzskatīta par valsts daudzveidīgāko pilsētu. Krāšņas ēkas, parki, laukumi, restorāni un tipiskas Karību stila atpūtas vietas, kā arī ļoti modernā pilsētas daļa Boca Grande rada īpašu sajūtu. Nakts viesnīcā Kartahenā.

9. DIENA, PIEKTDIENA, 19.03. KARTHENA

Pēc brokastīm baudīsim dienu Kartahenā. Apskatīsim pilsētu un tās dažādos rajonus. Pabūsim gan senajā un vēsturiskajā daļā, gan jaunajā pilsētas daļā. Iepazīsim pilsētas dzīvi un savdabīgo iedzīvotāju sajaukumu. Nakts viesnīcā Kartahenā.

10. DIENA, SESTDIENA, 20.03. KARTAHENA – TAIRONAS NACIONĀLAIS PARKSSANTA MARTA

Šodien agri no rīta brauksim uz pazīstamo Tairona Nacionālo parku, kas tiek dēvēts par “pazudušo paradīzi”. Mums būs iespēja iepazīt šo parku, kas mums atklās visdažādākās krasta ainavas, pludmales, zaļos lietus mežus un džungļus, kā arī parku daudzveidīgo augu valsti. Izbaudīsim dienu brīvā dabā ar iespēju nopeldēties Karību jūrā. Vakarā ieradīsimies Santa Martā. Šī ir viena no visas Amerikas senākajām pilsētām. Nakts viesnīcā Santa Martā.

11. DIENA, SVĒTDIENA, 21.03. SANTA MARTA – BOGOTA  KIRASAO

No rīta lidojums uz Bogotu un tālāk Nīderlandes autonomo valsti/salu Kirasao. Brauciens uz viesnīcu un atpūta. Nakts viesnīcā Kirasao.

12. DIENA, PIRMDIENA, 22.03. KIRASAO

Brīva diena atpūtai Kirasao salā. Papildus iespēja doties salas apskates ekskursijā. Nakts viesnīcā Kirasao.

13. DIENA, OTRDIENA, 23.03. KIRASAO  AMSTERDAMA

Dienas sākums brīvs atpūtai, pēcpusdienā brauciens uz lidostu un 17:30 lidojums uz Amsterdamu.

14. DIENA, TREŠDIENA, 24.03. AMSTERDAMA  RĪGA

No rīta ierašanās Amsterdamā un 10:30 lidojums Amsterdama – Rīga, ap 13:20 ierašanās Rīgā.

Papildus informācija

Ceļojuma cenā ietilpst:

 • lidojums Rīga – Amsterdama - Kito/Kirasao - Amsterdama – Rīga;
 • transporta pakalpojumi ceļojuma laikā;
 • iekšējie lidojumi;
 • naktsmītnes 3* un 4* viesnīcās divvietīgā numurā;
 • 11 brokastis un 8 pusdienas;
 • aprakstā minētās ekskursijas, ieejas maksas parkos un apskates objektos;
 • grupas vadītāja pakalpojumi latviešu valodā un angļu/spāņu valodā runājošs vietējais gids.

Ceļojuma cenā neietilpst:

 • programmā neminētu pasākumu un objektu apmeklēšanas;
 • veselības apdrošināšana ārzemju ceļojumam;
 • dzeramnauda šoferiem, gidiem un apkalpojošam personālam;

Piemaksa: par vienvietīgu numuru 746 Euro.

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti: Pase, kas derīga 6 mēnešus pēc atgiešanās.

Pieteikšanās ceļojumam:

 • piesakoties ceļojumam, nepieciešama pases kopija un jānoslēdz ceļojuma līgums;
 • vieta tiks rezervēta pēc 400 EUR avansa iemaksas;
 • 2. iemaksa 50% no atlikušās summas ne vēlāk kā 10 nedēļas (70 dienas) pirms ceļojuma - līdz 31.12.2020.;
 • pārējā samaksa ne vēlāk kā 6 nedēļas (42 dienas) pirms ceļojuma - līdz 28.01.2021.             

Ceļotājs jebkurā brīdī pirms ceļojuma sākuma var izbeigt kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumu pēc sekojošiem anulācijas noteikumiem:

 • atsakoties no pieteikšanās brīža līdz 50 dienas pirms ceļojuma (20.01.2021.), tiek ieturēti 400 EUR;
 • atsakoties 49–36 dienas pirms ceļojuma (21.01.2021. – 03.02.2021.), tiek ieturēti 50% no ceļojuma summas;
 • atsakoties mazāk kā 36 dienas pirms ceļojuma (līdz 03.02.2021.), tiek ieturēti 100% no ceļojuma summa.

APDROŠINĀŠANA

Informējam, ka apdrošināšana, lai  segtu kompleksā tūrisma pakalpojuma līguma izbeigšanas izmaksas, ja līgumu izbeidz ceļotājs, vai palīdzības izmaksas (ieskaitot repatriāciju) negadījuma, slimības vai nāves gadījumā, ir brīvprātīga.

VAKCINĀCIJA

Informāciju par epidemioloģisko situāciju jebkurā pasaules valstī, ieceļošanai obligātām un rekomendējošām vakcinācijām Klients uzzina Sabiedrības veselības aģentūras Vakcinācijas dienestā, interneta mājaslapā www.vd.lv.

Ievērībai!

 • Ceļojuma cena var pieaugt, mainoties LR likumdošanai "Par PVN", kā arī saistībā ar ASV dolāra kursa un degvielas cenas sadārdzinājumu;
 • Ceļojums nav piemērots personām ar ierobežotām pārvietošanās spējām;
 • Ceļojums tiek nodrošināts, ja ir pieteikušās vismaz 8 personas;
 • Ja ceļojumam nav pieteicies pietiekoši liels ceļotāju skaits, Jēkaba Ceļojumi patur tiesības, ne vēlāk kā 20 dienas pirms plānotās izbraukšanas, ceļojumu atcelt;
 • Programma sastādīta saskaņā ar LR Ministru kabineta noteikumiem nr. 380.
 • Jēkaba Ceļojumi patur tiesības mainīt dienu kārtību un apskates objektu secību.
 • Ceļojumu izpilda tūrisma operators “Jēkaba aģentūra”.

Izbraukšana Piezīmes
11.03.2021 Grupas vadītājs Kristaps Veide

Daudzveidīgā Kolumbija un Ekvadora ar atpūtu Kirasao salā

Priekšstatījums
Attēliem galerijā ir ilustratīva nozīme, tie var neatspoguļot precīzu ceļojuma maršrutu.