Mūsu ceļojumu grupu vadītāji

Uldis Alksnis

ULDIS ALKSNIS

Ikdienā: Jēkaba Ceļojumu valdes priekšsēdētājs
Grupu vadītāja pieredze: Izraēla, Vjetnama, Laosa, Kambodža, Peru, Irāna, Jemena, Jordānija, Sīrija, Libāna, Meksika, Taizeme, Maroka, Madagaskara, Maurīcija, Gambija, Uzbekistāna, Gruzija (Kazbeks, Svanetija), Kazahstāna, Krievija (Baikāls, Kuriļu sala Iturupa un Sahalīna), Baltkrievija, Etiopija, Tibeta, Nepāla, Ķīna, Indija, Butāna, ASV, Kamerūna, Ekvadora, Galapagu salas, Uganda, Namībija, Šrilanka, Kazahstāna, Dienvidāfrikas Republika, Bali sala.
Tuvākie grupu ceļojumi:

20.03. - 03.04. Peru
12.09. - 19.09. Kaukāzs

 

Kristaps Veide

Ikdienā: Veidoju ceļojumu maršrutus un vadu grupu ceļojumus. Pasaules apceļošana ir viena no lielākajām vērtībām, jo māca toleranci pret citiem cilvēkiem un sniedz visprecīzākās zināšanas. Katrā vietā, ko apmeklēju cenšos saskatīt labo un pieņemt sniegtās mācības. Iespēja pabūt visos kontinentos un vairāk nekā 50 valstīs, ir devusi pieredzi par dažādām kultūrām, reliģijām un tautām.  Cenšos uzturēt labā līmenī ķīniešu un spāņu valodas zināšanas, kas ļoti labi noder ceļojot. Ceļosim!

Grupu vadītāja pieredze: Ķīna, ASV, Maroka, Islande, Kaboverde, Farēru salas, Krievija (Baikāls, Altajs), Dienvidkoreja, Taizeme, Japāna, Mjanma (Birma), Kolumbija, Panama, Singapūra, Jaunzēlande, Fidži salas.

Tuvākie grupu ceļojumi:
11.03. - 24.03. Kolumbija
09.06. - 16.06. Islande
03.07. - 11.07. Mongolija
17.07. - 25.07. Kolas pussala
22.10. - 05.11. Argentīna un Čīle

 

sandra saulīte

Ikdienā: Esmu pašnodarbināta angļu valodas pasniedzēja un tulkotāja, un man patiešām ļoti patīk tas, ko es daru. Tas arī ir bijis viens aizraujošs ceļojums. Mācot valodu, tulkojot un ceļojot es... ritu, ritu un, ņemot un dodot, topu par citu, vēl ritu /Rainis/. Kas zin varbūt kādā Jēkaba ceļojumā ritēsim kopā?

Grupu vadītāja pieredze: Austrālija, Indija, Šrilanka, Nepāla, Ķīna, Taizeme, Singapūra, Japāna, Omāna, AAE, Jordānija, Izraēla, Irāna, Maroka, ASV, Meksika, Gvatemala, Belīza, Hondurasa, Peru, Bolīvijā, Čīle, Indonēzija (Javas un Bali salas), Dienvidāfrikas Republika, Kaboverde, Jaunzēlande.

Tuvākie grupu ceļojumi:

22.02. - 09.03. Jaunzēlande

 

andžejs reiters

Ikdienā: Kaislīgs kalnu virsotņu iekarotājs. Komandas izaugsmes treneris un Ekspedīciju ceļojumu vadītājs. Nelabojams estēts un dzīves baudītājs ;)
Grupu vadītāja pieredze: Taizeme, Vjetnama, Kambodža, Nepāla, Jemena, Maroka, Mongolija, Jordānija, Peru, Ekvadora, Galapagu salas, Indonēzija - Java, Bali, Komodo, Uzbekistāna, Gruzija, Islande, Maldīvu salas, Tibeta un Kailaša kalns, Krievija (Baikāls).
Tuvākie grupu ceļojumi:

22.12. - 04.01.2021. Kostarika
16.04. - 02.05.2021. Jaunzēlande

 

Ineta pētersone

Ikdienā: Neatkarīgā ceļojumu eksperte

Grupu vadītājas pieredze: Izraēla, Jordānija, Libāna, Sīrija, Irāna, AAE, Omāna, Kipra, Gruzija, Azerbaidžāna, Armēnija, Uzbekistāna, Indija, Nepāla, Ķīna, Tibeta, Japāna, Mjanma (Birma), Taizeme, Kambodža, Vjetnama, Malaizija, Singapūra, Filipīnas, Indonēzija, Maroka, Austrālija, Jaunzēlande, ASV, Havaju salas, Aļaska, Kanāda, Meksika, Kuba, Nikaragva, Kostarika, Hondurasa, Beliza, Gvatemala, Panama, Islande, Argentīna, Brazīlija, Dienvidāfrikas Republika, Portugāle, Rumānija, Azoru salas.

Tuvākie grupu ceļojumi:

01.06.-08.06.2021. Rumānija

Inguna folberga

Ikdienā: Ikdienā vadu projektus mediju aģentūrā, esmu nelabojama optimiste.

Grupu vadītājas pieredze: Izraēla, Šrilanka, Nepāla, Indija, Maroka, Gruzija, Uzbekistāna, Islande.

Tuvākie grupu ceļojumi:

11.05 .- 23.05. Japāna
21.06. - 25.06. Islande

 

mAIJA ZEBŅICKA

Ikdienā: Ikdienas dzīve saistīta ar medicīnu, ceļojumos dodu priekšroku dabas takām un mistiskiem pasaules nostūriem. Interesē dzīvnieku pasaule un būšu no sirds priecīga, ja izdosies parādīt tādu dzīvu radību, par kuras eksistenci līdz šim nemaz neesat nojautuši!

Grupu vadītājas pieredze: Vjetnama, Maroka, Kuba, Šrilanka, Krievija (Baikāls), Ķīna, Nepāla, Kirgizstāna, Kaboverde, Azoru salas.

Tuvākie grupu ceļojumi:
16.03. - 26.03. Kaboverde
24.07. - 03.08. Altajs

Ilze Erdmane

Ikdienā: Mans darbs ir arī mans vaļasprieks. Ceļošana ir svētki, kas bieži vien pietrūkst mūsu ikdienā. Ceļojot es dzīvoju. Meklēju pārsteigumu, priecājos par visu, ko redzu un ar visu piedzīvoto es dalos ar citiem.

Grupu vadītājas pieredze: Baltkrievija, Ungārija, Itālija.

Tuvākie grupu ceļojumi:

07.04. - 12.04. Itālija - Toskāna
16.04. - 19.04. Nīderlande
24.04. - 01.05. Grieķija
19.07. - 26.07. Itālija, Bočelli koncerts

Olita Jakovele

Ikdienā: Sajūtu un attiecību speciāliste Jēkaba Ceļojumos. Vienkāršāk izsakoties -  darbojos mārketingā. Mani laiskie hobiji ir teātris, grāmatu lasīšana, galda spēles. Aktīvie - kalnu slēpošana un pārgājieni. Esmu aizrāvusies ar ideju apiet apkārt Latvijai un palīdzu to īstenot arī citiem.

Grupu vadītājas pieredze: Kipra, Baltkrievija, Zanzibāra, Krievija (Baikāls), Gruzija (Svanetija), Kuba.

Tuvākie grupu ceļojumi:
16.06. - 27.06. Krievija - Baikāls

 

Edvīns Lakstīgala

Ikdienā: Jau vairāk kā divdesmit gadus esmu ceļojumu grupu vadītājs. Ļoti mīlu dabu, bet patīk arī pilsētas. Nespēju atbildēt, kura zeme man patīk vislabāk, jo visās ir daudz kā interesanta. Nē, tomēr ir atbilde - vismīļākā un labākā zeme ir Latvija!

Grupu vadītāja pieredze: 83 valstis visos kontinentos. Sadarbībā ar Jēkaba Ceļojumiem - Šveice, Spānija, Portugāle, Norvēģija, Lielbritānija (Skotija), Dienvidāfrikas Republika, ASV, Kanāda.

Tuvākie grupu ceļojumi:
20.03. - 27.03. Dienvidspānija ar Gibraltāru un Maroku
06.04. - 13.04. Portugāle un Spānija
15.05. - 22.05. Skotija
07.08. - 14.08. Skotija

jURIS šinke

Ikdienā: Bez maršrutu gatavošanas un vadīšanas vēl aizraujos ar orientēšanās sportu un strādāju zāļu ražotājā GRINDEKS.

Grupu vadītāja pieredze: ASV, Meksika, Peru, Bolīvija, Ķīna, Tibeta, Nepāla, Indija, Taizeme, Vjetnama, Laosa, Kambodža, Irāna, Jemena, Maroka, Mali, Burkina Faso, Gruzija un daudzas citas Eiropas valstis, Kaboverde, Turkmenistāna, Madagaskara, Maurīcijas un Reinjonas salas.

Tuvākie grupu ceļojumi:

 

Vita ozoliņa

Ikdienā: Mākslas vēsturniece, mūsu ceļotāju kluba TERRA INCOGNITA kuratore Mākslas muzejā RĪGAS BIRŽA un dzīves optimiste, ar neizsīkstošu interesi par cilvēkiem visā pasaulē un visos laikmetos, jo
"… nekas uz šīs zemes nav vienāds
Ne upe, ne jūra, ne krasts;
Katram mirklim, stundai un dienai
Piemīt  kas savs un neparasts;
Katrs cilvēks pasaulē plašā
Ir tik dažāds, kā cits neviens!"
Grupu vadītājas pieredze: Kuba, ASV, Ķīna, Indija, Šrilanka, Nepāla, Ēģipte, Maroka, AAE, Kipra, Izraēla, Jordānija, Sīrija, Libāna, Irāna, Omāna, Taizeme, Vjetnama, Kambodža, Kaboverde, Laosa, Mjanma, Meksika, Peru, Krievija, Baltkrievija, Gruzija, Armēnija, Azoru salas.

Tuvākie grupu ceļojumi:

 

Lorija Lietaviete

Ikdienā: Aktīva dzīvesveida piekritēja, ikdienā audzēju ēzeļus Itālijā un vadu mazu kalnu viesnīciņu pie Gardas ezera. Nekad nelaižu garām ceļošanas iespējas un izdevību uzkāpt kādā kalnā!
Grupu vadītāja pieredze: Madeira, Itālija.

Tuvākie grupu ceļojumi:

Atpakaļ